Cep telefonu tavsiyesi yardimmmmm !!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Cep telefonu tavsiyesi yardimmmmm !!!!!!!!
arkadaşlar 360 tl lik nokia belle veya android sistemli cihazlara bakiyorum bu fiyata sizin bildiğiniz hangi cihazlar var ne tavsiye edersiniz ???

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
o fiyata android cihaz alamazsın üzerine 100 daha ekleyip 603 al derim en iyisi

futbol123

futbol123

Üye
O fiyata düzgün birşey bütçeyi arttırman gerek.

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Tehlike ";5143075][COLOR="DarkRed' Alıntı:
O fiyata düzgün birşey bütçeyi arttırman gerek.

bak şimdi burda 603 önermen lazım ama önermiyorsun android cephesinden bakıyorsun model bulamıyınca susuyorsun:oke:arkadaşın bütçesi 700tl falan olsaydı ben android(sola)önerecektim:oke:

- - - Eklendi - - -

Kardeşim senin durumuna gelince 603 460tl:oke:yani 100tl daha eklemen lazım.yapamam diyorsan 2.el omnia hd bakabilirsin 8.0mp kamerası var s60v5 sisteme sahip:good:ayrıca hd oyun çalıştırabiliyor.symbian3 te oynayacağın oyunları oynayabilirsin yani:good:illaki android olsun diyorsan galaxy mini,gm ultimate slim öneririm:oke:ama o fiyata alacağın androidden yeterli performans alamazsın:kotu:bu nedenle 2.el temiz omnia hd al 600mhz cpu,256mb ram,power vr gpu var s60v5 için gayet yeterli:)
[/COLOR]

Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
en iyisi biraz daha artir butceni 603 al. Super bir telefon.

futbol123

futbol123

Üye

bak şimdi burda 603 önermen lazım ama önermiyorsun android cephesinden bakıyorsun model bulamıyınca susuyorsun:oke:arkadaşın bütçesi 700tl falan olsaydı ben android(sola)önerecektim:oke:

- - - Eklendi - - -

Kardeşim senin durumuna gelince 603 460tl:oke:yani 100tl daha eklemen lazım.yapamam diyorsan 2.el omnia hd bakabilirsin 8.0mp kamerası var s60v5 sisteme sahip:good:ayrıca hd oyun çalıştırabiliyor.symbian3 te oynayacağın oyunları oynayabilirsin yani:good:illaki android olsun diyorsan galaxy mini,gm ultimate slim öneririm:oke:ama o fiyata alacağın androidden yeterli performans alamazsın:kotu:bu nedenle 2.el temiz omnia hd al 600mhz cpu,256mb ram,power vr gpu var s60v5 için gayet yeterli:)
Bütçeyi arttırsın Xperia mini önericektim zaten belki arttıramaz.Ayrıca benim yazdığım mesajlara yorum yapma.

MaxipmaN

Üye
603 uygun butçene

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
herkeze ılgısı ıcın cok tesekkur ederım butcem en fazla 100 tl artar ever ama acılıyetım var oyuzden de 360 tl son elımde kalan :( 603 ü inceleyıp kafayı takarsam 100 tl bulabılırım sanırım

futbol123

futbol123

Üye
herkeze ılgısı ıcın cok tesekkur ederım butcem en fazla 100 tl artar ever ama acılıyetım var oyuzden de 360 tl son elımde kalan :( 603 ü inceleyıp kafayı takarsam 100 tl bulabılırım sanırım
Xperia mini yide incele derim ;) oyun ve uygulamayla işin varsa eğer.Telefonun tek eksisi ekranı küçük.

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
[QUOTE=" Tehlike ";5143357]
Xperia mini yide incele derim ;) oyun ve uygulamayla işin varsa eğer.Telefonun tek eksisi ekranı küçük.
[/QUOTE]

ekranımı kucuk yapma ya bu kotu oldu ıste.. 603 un kac inç ekranı ?

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 dede flash yokmus yahu :(

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
2.El E7 alsam ne dersiniz bu telefon hakkında ?

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
E7 ????

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
suankı guncellemesı kotumu yanı sorunlumukı?

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
anladım cok sagol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...