Cep Telefonu Tavsiyesi Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

dayannight

dayannight

Üye
    Konu Sahibi
Cep Telefonu Tavsiyesi Yardım
Kardeşime cep telefonu arıyorum.Zenfone 5 aldım bataryasından memnun kalmadı.Şimdi moto g düşünüyorum ondan da artan fiyatı yüzünden vazgeçtim.
Online oyunlar oynar face,internet için uygun telefon arıyorum.Batarya ve işlemci olarak uygun olsun
Not;bütçe 500-650 lira .Moto g ve zenfone 5 tavsiye etmeyin.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Zenfone5 i ne kadar kullandı kardeşiniz? 2 haftanın sonunda bataryada iyileşme olmuştu bende de. Bir de greenify gibi birkaç uygulama sayesinde şuan fazla kullanmazsam 2 gün normal yoğun kullanımda 1 tam günü çıkartıyor. 4 saat kadar kesintisiz oyun ve internet kullanımını görüyor. 500-600TL ye sıfır olarak alınabilecek MotoG-Zenfone5 ten daha iyi pek cihaz olduğunu sanmıyorum piyasada. Eğer Zenfone5 i satmadıysa birkaç gün daha kullanmanızı, son güncellemeleri yüklemenizi ve greenify kullanmanızı öneririm. Yine de karar sizin.

dayannight

dayannight

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone5 i ne kadar kullandı kardeşiniz? 2 haftanın sonunda bataryada iyileşme olmuştu bende de. Bir de greenify gibi birkaç uygulama sayesinde şuan fazla kullanmazsam 2 gün normal yoğun kullanımda 1 tam günü çıkartıyor. 4 saat kadar kesintisiz oyun ve internet kullanımını görüyor. 500-600TL ye sıfır olarak alınabilecek MotoG-Zenfone5 ten daha iyi pek cihaz olduğunu sanmıyorum piyasada. Eğer Zenfone5 i satmadıysa birkaç gün daha kullanmanızı, son güncellemeleri yüklemenizi ve greenify kullanmanızı öneririm. Yine de karar sizin.
2 hafta sonra bataryada biraz düzelme oldu normal kullanımda iyi sorun yokta online oyunlarda batarya performansı iyi değil.Belki sorun vardır diye servise de yolladım.Bir sorun çıkmadı.Sonra sattık telefonu.Moto g de fiyatları arttı 630 liraya satılıyordu hatta 550 liraya kadar alınabiliyordu.Şimdi fiyatları artmış.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
2 hafta sonra bataryada biraz düzelme oldu normal kullanımda iyi sorun yokta online oyunlarda batarya performansı iyi değil.Belki sorun vardır diye servise de yolladım.Bir sorun çıkmadı.Sonra sattık telefonu.Moto g de fiyatları arttı 630 liraya satılıyordu hatta 550 liraya kadar alınabiliyordu.Şimdi fiyatları artmış.
%40 şarj ile tam 2 saat internet bağlantılı oyun oynayıp yarım saat kadar da internette gezindim. Bence çok da kötü değil. Tabi ben wifi ile bağlıydım internete, siz 3g ile bağlandıysanız burdan fark etmiş olabilir ki bu fiyat segmentinde 3g açıkken şarj konusunda sizi çok da tatmin edecek cihaz pek bulamayabilirsiniz. 3-4 gün önce 16 saatlik kullanımda 2,5 saat oyun oynayıp 1 saat internette gezmişim, 1 saat kadar da whatsapp v.s. kulanmışım. Pazartesi sabah şarjdan aldığım telefonu dün akşam şarja taktım mesela. Gün içinde fazla kullanamadım ve telefonu hiç kapatmadan 2 gün rahat yetti.

caps6

caps6

Üye
moto g fiyatları yüksek uygun fiyata bulmaya çalış bataryadan memnunum online oyunlarda gayet iyi batarya süresi ve güncelleme alacak telefon.
Bunun dışında lg telefonlara bakabilirsin.Onların bataryaları daha iyi olur.G2 mini paralel ithalatçılı olabilir.
kullanmadım ama forumda batarya süresi için iyi olduğu yazılmış huawei g 610 bütçeye göre böyle:s
birde vestel venüs 5x batarya 2200 mah pek bir yorum bulamadım :hmmm koşulsuz iade sağlayan sitelerden deneyebilirsiniz

dayannight

dayannight

Üye
    Konu Sahibi
%40 şarj ile tam 2 saat internet bağlantılı oyun oynayıp yarım saat kadar da internette gezindim. Bence çok da kötü değil. Tabi ben wifi ile bağlıydım internete, siz 3g ile bağlandıysanız burdan fark etmiş olabilir ki bu fiyat segmentinde 3g açıkken şarj konusunda sizi çok da tatmin edecek cihaz pek bulamayabilirsiniz. 3-4 gün önce 16 saatlik kullanımda 2,5 saat oyun oynayıp 1 saat internette gezmişim, 1 saat kadar da whatsapp v.s. kulanmışım. Pazartesi sabah şarjdan aldığım telefonu dün akşam şarja taktım mesela. Gün içinde fazla kullanamadım ve telefonu hiç kapatmadan 2 gün rahat yetti.
bana göre de fena değil de hatta normal kullanım için ideal ama kullanana göre değişiyor.Genelde 3g ile bağlıydı o da etkiliyor.Her yolu denedik ekran parlaklığını kıstık uygulamaların bazılarını kapattık şimdilik bakıyorum.Olmazsa biraz daha fiyat artırıp başka telefon önerilerine bakacağım.

furkankaya559758

Üye
Lumia serisine bakmanı öneririm. Moto G ve Zenfone 5 dışında iyi bir önerim yok Android olarak.

dayannight

dayannight

Üye
    Konu Sahibi
g2 mini düşüyordum garantisi delta servis olunca vazgeçtim.Lg garantililerde pahalı.Moto g aldık hepsiburada ya tekrar stoklara girmiş.Zaten çek de vardı fiyat olarak 600 liranın altına gelmiş oldu.Kardeşimde şarjından memnun kaldı.Online oyunlarda şarj süresi daha iyiymiş

caps6

caps6

Üye
hayırlı olsun moto g fiyat olarak uygun şarj süresinde sorun yaşamazsanız

dayannight

dayannight

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun moto g fiyat olarak uygun şarj süresinde sorun yaşamazsanız
sağol sorun olmadı şarj konusunda memnun kaldık.Ekran süresi felan daha yi. En uygun fiyat hepsiburada daydı hemen aldım şimdi stoklarda bile yok telefon eskisine göre az satılıyor.

Üst Alt