cep telefonu tavsiye ve fiyatlar hakkında yardım

Sponsorlu Bağlantılar

cakirkeyffarki

Üye
    Konu Sahibi
cep telefonu tavsiye ve fiyatlar hakkında yardım
Selamlar arkadaşlar.Malum dolar kuru ve coronadan dolayı sanırım bir tedarik sorunu olduğu için cep telefonu fiyatları tavan yapmış durumda.Özellikle çinli üreticilerde çok ciddi bir fiyat artışı var ve eski modeller bile çok pahalı.Örneğin mi8 4200 lira civarında.Uzun yıllardır iphone 6 kullanıyorum ve cep telefonu değişikliğine gitmek istiyorum.Başlıca kriterlerim iyi bir kameraya sahip olması özellikle gece çekimlerinde,onun dışında 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum.Cep telefonunda oyun oynama gibi bir şeyim yok.Fakat twitter,instagram ve interneti oldukça fazla kullanırım.Donma,takılma gibi sıkıntıları olmasın,3-4 yıl beni rahat götüren bir cihaz arıyorum.Şimdi soruma gelecek olursam.Corona olayları düzelmeye ve sektör hareketlenmeye başlayınca fiyatlarda düşüş olur mu? p30, mi note 10, iphone xr, s10 gibi cihazlara bakıyordum.Şuanki fiyatlarından dolayı pek alasım yok düşüş gelir mi? yoksa böyle devam mı eder?

iyi bir kamera(ana şart),iyi bir batarya olabilir(olmasa da çok sorun değil) ve 3-4 yıl tıkanmadan götürmeli... ikinci el al diyorsanız o önerilerinize de açığım.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Çok hızlı ol. Kol gibi vergi yakında. Düşüş olmaz. Xiaomi mi6t iyidir.

Üst Alt