Satılık CEP TELEFONU TAMİR MALZEMELERİ ve AKSESUAR

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metesu

Üye
    Konu Sahibi
CEP TELEFONU TAMİR MALZEMELERİ ve AKSESUAR
Batarya Sarz Aleti Kapak Kasa Kulaklık Kılıf her türlü çeşit MP3 calar Hafıza kartı Ceşitli Usb kablo Telefon Aksesuar Konusunda Herşey Teknik servis malzemeleri Ekran Dokunmatik Microfon Sarz soketi Flex film vb. 1000 lerce malzeme Teknik servis Ekipmanları HWK Box kablolarıyla Teknik servsi masası koltuk plastik kutular hurda bord cihaz ne ararsanız var vitrin aklınıza gelebilecek fazlasıyla malzeme sıfırdan acmaya kalksanız 15000 tl ye mal olacak bir dizayn ama ben bunu pazarlıksız görmeden bile alıanacak şekilde yani 1000-1500 arası malzeme var 2 liradan satsanız 5000 lira para yapacak ama icinde 2 liralık malzemede var 30-60 liralık malzemede var kısacası bu malzemelerin hepisini toptan 4000 tl ye vereceğim ürünlerin %90 sıfır ve paketlidir hepsi güncel malzemedir satma amacım bu iş yüzünden uykusuz kalmam ve sağlık sorunlarımın oluşması korkusu o yüzden bu fiyata bir işeyeri kurmak şimdilerde cok imkansız sadece 3 -5 kalem birşeyler alsanız 1000 doalr para verisiniz oda dükyanınızı doldurmaz artı hazır vaziyette teknik servis 2 tane lehim tabancası sıcak hava ünitesi telefon tutacagı cımbızlar flex tel makas yedek parca sıfır orjinal cıkma hurda telefonlar ne ararsanız var gerisi sizin beceri ve kabiliyetiniz umarım hayırlı bir arkadaşımıza nasip olur malzemelerimiz herkeze iyi günler Teşekürler maxicep.com ailesi

sharonado

Üye
duruyormu malzemeler kardeş

adanalı1

adanalı1

Üye
Durdugunu sanmam ama duruyorsaa mesaj at kardesim:)

kraldost

kraldost

Üye
beni dinlerseniz itimat etmeyin zira gecenlerde bizim komsunun dükkanını patlattılar ne var ne yok süpürdüler

heathrow

heathrow

Üye
İlanda ne satılıyor? Ben anlamadım :D

against_34

against_34

Üye
ilan eski ama duruyorlar mı yoksa satıldı mı diye merak ettim.. eğer duruyorsa bana mesaj atar mısın..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt