Öneri Cep Telefonu Takip Programı

Sponsorlu Bağlantılar

sabrialtun

Üye
    Konu Sahibi
Cep Telefonu Takip Programı
Arkadaşlar merhaba. Forumdan bugüne kadar bir çok konuda bilgi edindim faydalandım. Çorba da benim de tuzum olsun diyerek kullandığım bir yazılımı önermek istedim. Kızımın güvenliği için cep telefonuna maxispy isimli bir takip programı satın alıp yükledim. Programı malesef ücretli. Ancak ücretinin karşılığını bence hak ediyor. Çocukların güvenliği için mutlaka her anne babanın kullanması gereken bir program. Malum zaman kötü. İpsizi var sapsızı var. Haber alamadığımda nerede olduğunu anında görebiliyorum. Tüm yazışmalarını takip edebiliyorum. En güzeli de harita üzerinde bir alan belirliyorum, o alanın dışına çıkınca bana mesaj geliyor. Kameradan görüntü bile alabiliyorum. İncelemek isteyen arkadaşlar adresinden bakabilirler. Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: rear2011 ve cardex

marist

marist

Üye
Teşekkürler. Ücretsiz olsa iyi olurdu. :)

phasan

phasan

Üye
Tesekkürler

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Çok kötü bir program bence. Bence kızınızın neler yaptığını bilmemek daha iyi. Bunları öğrenince kızınıza olan sevginiz ve güveniniz sarsılır. Onun yanlışlarını izlemek yerine ona yanlışları yapmadan önce öğütler verseniz daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: NiTr[O]gEn ve bozkirdangelen
rocco_06855

rocco_06855

Üye
Kötü bir olay bence kiziniz dahi olsa onun kişisel özgürlüğünü kisitlamaniz yasal değil ebeveyn dahi olsada. güvenliği için demek sizi haklı kilmiyor yazışmaları yada diğer şeyleri okumak.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Güzel Birşeey Kızınızı Uyarın Yüklediğinizden Haberi Olsun
Da Bu Parayı Verene Kadar Oha Lan
+ Sanki Dolandırıcılık İçin Açılmiş Bir Site Gibime Geldi Ne Dersiniz? @Nextman

• Beğen
Tepkiler: rocco_06855
Invoke

Invoke

Üye
Hortlamış konu!

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Tesekkurler

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Herkes tarafından farklı algılanabilen, farklı yorumlanabilen, her tarafa çekilebilen bir konu.
Bir babanın korkuları ve endişelerine kapılmamak mümkün değil.
Diğer yandan da hiç tahmin bile etmediği bir özel durumla karşılaşması da olayın çirkin yanı..
Çoçuğumuz bile olsa bir insanın özeline girmek te ayrı bir nahoş durum.
Bir çocuk, bir genç istenmeyen yerlere doğru yol alıyor ise siz ne yaparsanız yapın ona engel olamaz sınız.
Bir genç iyi yetiştirilmişse, birey olma, analiz yapma, bağımsız düşünebilme özelliklerini kazanabilmişse, o kendine sahip çıkar..
Eğer tersi durum var ise, siz ne yaparsanız yapın ona sahip çıkamazsınız.
Bu arada sahip olmak, korumak istediğiniz insanın yaşı da çok önemli.

KaraKral1907

KaraKral1907

Üye
yok artık o nasıl program ya ama çok pahalı olmuş yıllık 1500 lira

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
yok artık o nasıl program ya ama çok pahalı olmuş yıllık 1500 lira
Bilgisayar yazılımlarına oluşturdukları sansasyonel duruma göre fiyat biçilir.
Örneğin, yüzlerce sayfalık kod yazarsın, ama alt yapı çalışmasıdır.. 100 TL vermezler.
Diğer yandan 1 sayfalık kod yazarsın atıyorum.. bir yerleştirme ya da kur'a proğramıdır.. 100.000 TL alırsın :) )
Bu da öyle bir şey..

• Beğen
Tepkiler: KaraKral1907
03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
Teşekkürler bilgi için

Baskentliia

Baskentliia

Üye
hort

Deathwings3

Deathwings3

Üye
:hmmm

Jus7ice

Jus7ice

Üye
hort felan boşver de çok yararlı bişeymiş

tfirat05

Üye
ücretsiz olsa hani derler ya süper olacak :)))

maxirabit

maxirabit

Üye
Çocuk, eş, kadın fark etmez, eğer çocugunuzun başına bir şey gelir derseniz bunun yerine gpsli saatler var. Eşinize, kocanıza güveniniz yoksa, kiminle konuşuyor, kiminle muhabbet ediyor derseniz en iyisi bunun yerine ayrılmak olur, güven yoksa ilişki olmaması lazım :D

Üst Alt