Cep Telefonu Dinleme Programı varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

regola5

Üye
    Konu Sahibi
Cep Telefonu Dinleme Programı varmı?
Arkadaşlar Bana Karşı Tarafın Cep Telefonunu Dinleme Programı lazım varsa yardımcı olabilirmisiniz kız arkadaşımı takip için Lazım. Onun telefonu u600 benimki n95 8gb

:oke:

toyotavits

Üye
dostum sana bir tavsiye ona faturalı bir hat al ve ekstresi her ay sana gelsin:))

kur

kur

Üye
Forumun S60V2 Bolumunde gordum.programi koyacagin telefon s60v2 destekli olmasi sart..

yusuff06

yusuff06

Üye
u600 için yok.sadece s60

bu-rak

Üye
sanırım böyle birşey yaptığında kız arkadaşında öğrenrse senden eğer şikayetçi olursa büyük sorunlar yaşabilirisin. bir diğeri ise varsayalımki sen bunu yaptım ve dinliyosun eğer hoşuna gitmeyen şeyleri duyarsan içinde birşeyler seni sürekli kemirir ciddi ve hassa bi konu tekrar tekrar yapmak istediğini düşün..

orhaan48

orhaan48

Üye
Arkadaşlar Bana Karşı Tarafın Cep Telefonunu Dinleme Programı lazım varsa yardımcı olabilirmisiniz kız arkadaşımı takip için Lazım. Onun telefonu u600 benimki n95 8gb

:oke:
böyle bir proğram varsada yasa dışı ve sana gelince kız arkadaşına güvenin yoksa bence ilişkide yoktur ortada bence bu kız arkadaşına olan güvensizliğinle alakalı önce beyni formatlayıp güvenli hale getirmen gerekiyor