cep telefonu alacam yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

puf_pof_puf

Üye
    Konu Sahibi
cep telefonu alacam yardım lütfen
arkadaşlar telefon almamayı düşünüyorum fiyat aralığı 500 700 arası sony ericsson aino düşünüyom ama yardımcı olursanız sevinirim (:

Uruloki

Uruloki

Üye
valla ben öneririm daha önce se kullandım gayet iyi cihaz ama o tamamen dokunmatik değil sadece multimedya menüsünde dokunamatik onu bil yani

Emre-45

Emre-45

Üye
Tam dokunmatık bır cıhaz degıl tavsıye etmıyorum

puf_pof_puf

Üye
    Konu Sahibi
peki önerebileceğiniz bi model falan var mı??

puf_pof_puf

Üye
    Konu Sahibi
yardımcı olsanız birazzz:hmmm

silver021

silver021

Üye
500 Le 700 arasindaysan sana önerebilicegim cihazlar galaxy fit ace gio serileridir. suanda bunlardan daha iyisi piyasada yok fiyat performans özellik acisindan diorum elbetteki. yada fiyati 800 e cekersen wave 2 almani öneririm. en azindan hd video kayit yapabilen hizli seri ve atik bir telefon almis olursun. söyledigim tüm cihazlarin ekran algisi bakimindan digerlerine oranlada daha kullanisli oldugunu söylemem gerekir. kapasitif ekranlardan alicaksan. resistif ekran almayi düsünme bile. :)

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Arkadaşın dediği gibi androide geçmek lazım:oke:Ace fit mini gibi cihazlara bakabilirsin

puf_pof_puf

Üye
    Konu Sahibi
samsung nokia bana çekici gelmiyor nedense ya başka bi tavsiyeniz var mı??:allalla:

silver021

silver021

Üye
Htc wildfire var oda senin istedigin fiyat araliklarinda alabilicegin en iyi telefonlardan birisi.

puf_pof_puf

Üye
    Konu Sahibi
sony ericsson U5i Vivaz hoşuma gitti açıkçası kullanan varsa bilgi verebilir mi??:oke:

Remil_53

Üye
C6-01 alabilirsin :oke:

puf_pof_puf

Üye
    Konu Sahibi
yok ya nokia sevmiyorum ben suan sony ericsson vivaz üzerinde duruyorum onu almayı düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...