cep telefonlarına programsız sorunsuz video arama motoru isteyenler buraya

• 26 Ekim 2010
  • 4899 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar uzun zamandır mp3 ve video oynatan telefonlardan kullanıyorum fakat telime bir şarkı veya video yüklemek istediğimde mecburen bir telefoncunun yolunu tutuyordum üstelik bir sürü para verdiğim halde istediğim parçaları bulamıyordum. Ama artık öyle değil tabiki şimdi istediğim tüm video ve mp3 ler elimin altında nası lmı çabalarım sayesinde bulduğum şu linkten www.tubidy.com yalnız bilgisayardan indiremezsiniz telefondan gireceksiniz istediğiniz film şarkı türkü ismini yazmanız yeterli herzaman dediğim gibi bilenler zaten biliyor önemli olan bilmeyenlerin yararlanması .Ha unutmadan ucbrowser 7.2 ile daha hızlı indirebilirsiniz aşağıda link.UC mobile-fastest phone browser, best web browser on phone. bir teşekür yeter

Yazan: samuray_jack65
    brkree ve RIF@T bunu beğendi.
  2. teşşekkürler

3. elimden geldiğince

4. tesekkurler

5. Rica ederim herzaman

6. çalışıyor mu?

7. tabiki hatta şu an i. kafedeyim bilgisayadanda artık indirme var üstelik istediğin parçayı ;3gp,mp3,yüksek kalite veya kesilmiş parça parça olarak indrebiliyorsun hemde çok hızlı

8. türkçesi yokmu

9. Tubidy.mobi buda aynı adresin mobil sürümü.

10. vuclip diye bir mobil video sitesi var o da guzel . ama videolar 3gp formatinda

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 09:57