Cenkoxp_Maden 1878 patch 1878

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

k..dogan

Üye
    Konu Sahibi
Cenkoxp_Maden 1878 patch 1878
Cenkoxp_Maden 1878

patch 1878 patchindede calisiyor.

DOWNLOAD LİNK

En son güncel koxpları indirmek için aşağıdaki sitemizden yararlanabilirsiniz..

Not=GM arada madendeki charlara sınırsız ban atıyor sanırsam yüksek lvl li charlarınızda kullanmamaya dikkat ediniz emeklerinize yazık olmasın .bankadaki itemlerinizi kontrol edin adet olarak 10.000'e yakın varsa üzerine item koydumu 10.000'i geçip inventory ve bankanız bugta kalabilir. ayrıca üstünüzde kalan rainworm lostgift leride arada çöpe atınız üstünüzde kalıp 10.000'i geçmesin

Not1= listede ismi olmayanları satmaz arkadaşlar bankaya koyar bunu sundriseden 1 tane arrow, wolf yada herhangi bir şeyi üzerinize alıp listeye eklemeden bankaya koyup koymadığını test edebilirsiniz.

Not2= bu gamehacker isimli virüsü neden dolayı çıkıyor bilmiyorum o sitelerin tarama mantığınıda bilmiyorum ama 42 tane antivirüs ismi var ikarus diye bir tanesi gamehacker buluyor diğer 41 tanesinde hiç bir şey yok kimse neden 41 tanesi temiz demiyor. o bir taneye herkez takılıyor sitede 40.000 , 50.000 üye olduk diyoruz şimdi ben size soruyorum kaç kişinin bilgisayarında ikarus yüklü? tamam sizde haklısınız charınız soyulmuş canınız yanmıştır belki zamanında ama her patch aynı gamehacker çıkıyorsa ve soyulmadıysanız demekki zararsız bir şey arkadaşlar.kaç patchtır güncelliyorum benim verdiğim linkten indirip soyulan varsa ne isterse verecem. şu an itibari ile 542 kişi teşekkür etmiş bunlar benle ortak char soyan olamaz sayı fazla, charlarını soyduğum içinde teşekkür etmiş olamaz ama milleti alıştırdın şimdide virüs keyloger koydun diye düşünenler varsada bir şey diyemem herkezin düşüncesidir saygı duyarım .ben fırsatım oldukça güncellerim kullanıp kullanmamak size kalmıştır arkadaşlar

herkeze iyi oyunlar.

Not=yeni patch gelince o gün bir aksilik olmazsa en erken gece saat 23:00 den önce siteye giremem bazen gece 2 yada 3 te olabilir o yüzden patch gelince program bekleyen arkadaşlar ona göre beklerse sevinirim.

yükleye basınca donma olan arkadaşlar win7 32 bit sp1 de denedim sorun olmadı fırsatım oldumu win7 64 bit ve win7 64 bit sp1 de deneyeceğim şimdilik kusura bakmayın

herkeze iyi oyunlar

----------------------------------------------
Bankada kapat hatası alanlar için Bankaya gitmeme seçeneği eklenmiştir itemler üzerinizde birikir.

hata sebeplerine gelince ben programı xp sp3 te yapıp ve bu bilgisayarda 1 char olarak deneyebiliyorum. deneyen bir kaç arkadaş var sorun şimdilik olmadı.
fırsat buldukça okuduğum yorumlara görede aynı özellikte bilgisayara sahip bir arkadaş 8 char yada 26 chardan bahsederken aynı sistemdeki başka bir arkadaş 2 char açamıyorum diyor. benim programımdan yada bilgisayarlardan kaynaklı sorunlar olabilir arkadaşlar sorunlarla karşılaşıp tam randımanlı kullanamayan arkadaşlar kusura bakmasın elimden geldiğince bir çok işletim sisteminde deneme şansım olmadan kafadan düzeltmeye çalışıyorum.

herkeze iyi oyunlar

----------------------------------------------

1865 ile eklenenler

konuda bazı arkadaşlar yazmışlar zaten yeni gelen patch ile flyingpowder itemini kaldırmışlar onun düşeceği sırada sanırsam char duruyor durunca devam etmesi eklendi

tpt ve dc olayına pek bakamadım zaten bu tpt olayını hangi mantıkla çalışıyor nasıl çalışıyor çözemedim arkadaşlar çünkü fırsat buldukça azda olsa kendi denemelerimde bazı denettirdiğim arkadaşlarda hiç tpt alınmadığı için alınmayan bir hatayı kafadan çözmek çok zor olduğundan tpt olayını çözemedim .şimdilik maden exe ismini kendinize göre değiştirip deneyin maden.exe yi nakata.exe gibi kendi isminizde olabilir değiştirip deneyin .oto değiştirme eklemiştim ama exe ismini değiştiren kodlardan dolayı virüs gözüküyor virüsler çoğaldı diyenler olduğundan kaldırdım kendinizin değiştirmesini daha uygun gördüm

herkeze iyi oyunlar

-------------------------------------------------------

1863 ile eklenenler
1= gm tarama eklenmiştir.
2= lightfeet kullanımı yerine sadece sw kullanımı eklenmiştir
sorunlar çıkabilir.
NOT= gm tarama hem isme göre hemde slota giren idlere göre tarama yapar ama yinede tam güvenli değildir yüksek lvlli charlarınızda denemeyiniz. gm isim listesi eskidir cenkoxp zamanından kalma bir liste vardı onu ekledim siz manuel ekleme ile gm ismi ekleyebilir yada listeden silebilirsiniz

herkeze iyi oyunlar

1861v3 ile eklenenler

1= ışınlanır gibi gidiş geliş eklenmiştir (ışınlanarak gidişlerde başka yerlere tıklarsanız yada laglardan kasmalardan dolayı dc verdirebilir)
2= ölünce kalk eklenmiştir (düşük levellerde sorun olmayabilir ama yüksek lvllerde exp boşa gidebilir)
3= ayar kayıt eklenmiştir ( yaptığınız ayarlar her çalıştırdığınızda bütün charlarda aynısı olarak çıkar.yüksek lvlli charlarda ölünce kalk sorun çıkarmasın exp açısından)
4= ms çöpe atma tekrar aktif hale getirilmiştir(kapat hatası verdirebilir)
5= satış listesi seçmelidir ayrıca manuel eklemede yapabilirsiniz(ekleyeceğiniz item idi büyük küçük harf olarak aynı olmalıdır)
6= mysterious kırdırma hızı eklenmiştir.(ms. cinsindendir 1000 ms 1 saniyeye eşittir oraya yazacağınız rakamı ona göre belirlersiniz 1000 yazarsanız her itemi 1 saniye ara ile kırdırır buda 25 adet item olsa 25 saniye demektir kırdırma işi uzun sürebilir yani)
7= satış kısmında satılmayacak yada bankaya koyulmayacak mana seçenekleri eklenmiştir .seçtiğiniz mana çeşidi satış listesinde olsa bile satmaz ve bankaya koymaz hep üzerinizde kalır. ( hapise düşen arkadaşlarımız üzerinde mana olmayışından şikayetçi idi ondan ekledim inşallah hapise düşmezsiniz.)

herkeze iyi oyunlar

ben tek char denemelerde tpt almadığım için pek deneme şansım olmadı
inşallah tpt olayı çözülmüştür.

exe ismi değişiyor arkadaşlar eğer işlemlerde (dsfazsgf.exe)gibi garip isimde exe görürseniz bu nedir cenkoxpu açınca çıktı falan yazmayın.

kırdırma,bankaya koyma ve adet kontrolde değişiklikler yaptım ama yinede siz üzerinizdekilerin ve bankadakilerin sayısını kontrol edin bugda kalmasın geyikte kırdırmaya çalışmasını düzeltmeye çalıştım ve dc olunca bütün knightları kapamasını engellemeye çalıştım ,işlerden fırsat bulup güncelledim biraz aceleye geldi ama inşallah sorunlar çıkmaz

herkeze iyi oyunlar

lostgift ve rainworm bankaya koyma iptal ettim ama tam deneyemedim

1=mp rice kullanmada sanırım sorun yok eğer town atınca bekleme yada kapat hatası alırsanız monster stone çöpe atmayı kullanmayınız.
2= eğer hala kapat hatası alıyorsanız çöpe atma seçeneklerinide kullanmayınız.
3=hapis olayı sanırım lagdan kaynaklanan bir durum arkadaşlar bazen bankadan sonra town kodu işlemiyor town atamadığı için bankadan madene gitmeye çalışıyor sanırım ondan hapise düşüyor . şimdilik kusura bakmayın ona başka çözüm bulmaya çalışacağım

herkeze iyi oyunlar

ve son olarak evet programımda virüs var ben char soyuyorum bana güvenmeyen indirmesin kimseden küfür yemek istemiyorum indirip soyulanda ağlamasın burada virüs var yazdım ona göre indirsin." bana güvenen arkadaşlar zaten taratmadan kullanıyor güvenen güvenmeyen herkezden ALLAH RAZI olsun. " bu yazımdan dolayı ban yiyeceksem onada razıyım gece saat 03:00 te geldim işten sabah erkenden gidecem uykumdan çalıp yetiştirmeye çalıştım üstüme alınmıyorum ama yinede haksız yere kötü söz duymak zoruma gidiyor arkadaşlar

herkeze iyi oyunlar

Genel Özellikler

1= bankaya koyulacak item yoksa satış ve rprden sonra madene geri gitme (otomatiktir seçenek yoktur)
2= yaratık çekerek yatırmalara karşı can % 80 e inince town atıp oturma can doldumu tekrar madene gitme (otomatiktir seçenek yoktur)
3= 30 saniye ara ile kazı yapıp yapmadığı kontrol edilip eğer kazı yapmıyorsa tekrar town atıp madene geri gitme (otomatiktir seçenek yoktur)
4= yeni çıkan itemlerde 10 tane lost gift ve 10 tane flying powder ile kanat alınıyor isteyenler için 2 adet seçmeli yaptım ya hepsini çöpe attırabilir yada sadece rainwormu attırabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Not=sadece blased ve upgrade bankadaki ve üzerinizdekinin toplamı 200 den fazla ise bankaya koymaz diğerleri 10.000 den yüksekse bankaya koymaz ama siz yinede dikkat edin sınırı geçmesin

bütün işletim sistemlerinde deneme fırsatım olmadığı için bazı arkadaşların sorunlarına cevap yazamıyorum aynı işletim sistemi olup çalıştıran arkadaşlar birbirine yardımcı olursa sevinirim

kodlardan dolayı şimdide susvb diye virüs gözüken hata çıkıyor taramalarda ona göre içi rahat olmayan arkadaşlar kullanmasın hem onlar hem ben rahat edeyim charlarına birşey olursa üstüme kalmasın

kullanımı :

bypass edilmiş oyunda botu açıp client numarasını yazıp yükleye basın daha sonra bot başlata tıkladımı kendi town atıp madene gider
item yandımı yada inventory doldumu kendi kırdırıp satılacak olanları satar
diğer ne varsa bankaya koyar

Not :

rpr 30 saniye ara ile kontrol edilir ve rpr madene geri dönüp item yada exp geldimi işleme girer rpr parası düşer ama manuel alış veriş yapmadıkça yada çık gir yapmadıkça gözükmez
satılan itemler lerin parası işlemediği için rpr yapa yapa para bitebilir satış paraları manuel alış verişten sonra yada çık girden sonra işler o yüzden üstünüzde para varken botu başlatıp afq olun.

Virüs Tarama Sonucu

VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner

alpinonet

Üye
++++++++++++++++++

minikimm

Üye
+++++++++++++++++

k..dogan

Üye
    Konu Sahibi
+++++++++++++++++

k..dogan

Üye
    Konu Sahibi
+++++++++++++++++++++

alpinonet

Üye
++++++++++++++++

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt