celeste bluetooth ios 4.3.1 icin denendi calisiyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bejum3

bejum3

Üye
    Konu Sahibi
celeste bluetooth ios 4.3.1 icin denendi calisiyor...
iphone 4 ios 4.3.1 kullanicisiyim.yaptigim yontemle bluetooth programi calisiyor. bazen takilmalar oldugu zaman sbsetting respring yapiyorum duzeliyor.
oncellikle bu siteden action menu deb ( ios 4.3.1 icindir) indirip ifile ile yukleyin.telefonu kapatip acin. daha sonra cydiadan sinfuliphone reposundan celeste programini indirin.restart sprigboard yapmayin direk sbsettingden reboot yapin.telefon acildiginda action menu failed yazisi cikicak.daha sonra sbsetting den celeste programini acin ve respring deyin. telfon acildiginda action menu basariyla yuklendi diyecek. birde bu sekilde deneyin arkadaslar.umarim yardimci olmusumdur. kolay gelsin

_Faruk

Üye
teşekkürler şimdi 3gs imi 4.3.1 e çkrtp denycem :D

kemal21

kemal21

Üye
Bende oldu ama sadece fotograf yollayabiliyorum müzik yollama yok

IIISuSKuNIII

IIISuSKuNIII

Üye
bejum3 kardeş bu alıntı altına alıntı yazsaydın daha iyi olurdu :evet:

furkanbayraktar

Üye
adam gb sıteye resımlı anlatım yapın bu ne boyle yukluyoruz gndermıyor aktıvasyon olmamıs gb nasıl yapılıyorsa anlatsın bırısı

bejum3

bejum3

Üye
    Konu Sahibi
adam gb sıteye resımlı anlatım yapın bu ne boyle yukluyoruz gndermıyor aktıvasyon olmamıs gb nasıl yapılıyorsa anlatsın bırısı
dediklerimi yaparsan olur eyer yapamadiysan benim yapacak birseyim yok.benim tlf gayet guzel calisiyor sadece ipod dan muzik gonderemiyorum. onuda ifile 1.5.0.4 versiyonuyla yapiyorum.

_Faruk

Üye

kardeşim normal sorarsan cevap alırsın
yükledikten sonra aktivasyon amaçlı wireless a bağlanman gerekiyo ilk açtığında her seferinde değil ilk seferde

androgen

androgen

Üye
kardeşim ellerin dert görmesin iphone 4G 4.2.1 var sorunsuz. Blurtooth alıcılarının isimlerini bile tanıyor süper...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt