Tavsiye CD ÇİZĞİ YOK ETME

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
CD ÇİZĞİ YOK ETME
Öncelikle sayın admin konuyu nereye açacağımı bilemedim buraya açtım gerekli yere taşınabilir :D.Arkadaşlar vereceğim linkteki videoda bilmeyen varsa klasik ve kolay yöntemle cd çiziğini gidermeyi gösteriyor buyrun

kfahaa

kfahaa

Üye
@papakudioflu konu yeri değişmeli.
youtube engelli.başka siteden paylaşman daha yararlı olur.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
@papakudioflu konu yeri değişmeli.
youtube engelli.başka siteden paylaşman daha yararlı olur.
İstersen videonun adresini kopyala,adresteki youtube yazısının arkasına uu koy video indirme sayfası çıkar indirip izle :D

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
:tşk: :D

{°≥°}

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
CD'yi ilk önce uzaktan gösteriyor, bir sıvı gösterip onu CD üzerine döküp temizliyor. sonra yakınlaştırıp cd nin temizlendiğini gösteriyor.

Paylaşımınız ve verdiğiniz bilgi için teşekkürler. Ama bu tür videolar yeterli değildir.

bir CD eğer çizilmişse, onun çizgilerini hiç bir sıvı kapatmaz. kapatsa da CD üzerindeki kaybolan verileri geri getiremez.

Ama kirlenmişse onu musluğun altına tut, ardından pamuklu yumuşak bir bezle daire çizerek, yine yumuşak bir şekilde kurutursan bu yeterli olur.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
CD'yi ilk önce uzaktan gösteriyor, bir sıvı gösterip onu CD üzerine döküp temizliyor. sonra yakınlaştırıp cd nin temizlendiğini gösteriyor.

Paylaşımınız ve verdiğiniz bilgi için teşekkürler. Ama bu tür videolar yeterli değildir.

bir CD eğer çizilmişse, onun çizgilerini hiç bir sıvı kapatmaz. kapatsa da CD üzerindeki kaybolan verileri geri getiremez.

Ama kirlenmişse onu musluğun altına tut, ardından pamuklu yumuşak bir bezle daire çizerek, yine yumuşak bir şekilde kurutursan bu yeterli olur.
KARDEŞ GÖSTERDİĞİ SIVI KOLONYA :D KOLONYAYI GEZDİRİP PAMUKLA SİLİYOR:D Klasik yöntem demiştim.Zaten belli başlı çiziklere yarıyor ama hiç kullanışlı değil denemez god of war 2 nin cdsi vardı bende setubu açılmıyor sorun veriyordu videoyu uyguladım sorun çözüldü ve sorunsuz indi.Ama örümcek adam 3 ün cdsi vardı aynı sorun yaşıyordum onu iyileştiremedim.Yani abartılacak gibi bi etkisi yok küçük çaplı çizikleri siliyor.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
yanlış işler bunlarvar olan bir şeyi yok etmek mümkün değil. Sen telefonun ekranındaki çizikleri yok edebilirmisin aynı şey

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
işe yarar da daha kolayları var penyeye sil cdyi aynı sonuç :yuru:naughty:

bjk0671

bjk0671

Üye
İlk önce CD yi iyi bi yıka

Yumuşak uçlu bib dış fırçasının al dış macununu CD bin her tarafına sur yıka bende ise yaradi

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: bjk0671

Üst Alt