CCleaner v4.6.1 [Professional Mod]

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
CCleaner v4.6.1 [Professional Mod]
CCleaner, Android cihazlar için yayınlanan popüler sistem temizleme uygulamasıdır. Android 4.1 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
Delivering our new GDPR-focused data privacy and security benefits to all of our users worldwide.
- Introducing new privacy controls under Personal Privacy settings.
- Free users will be asked to provide consent for ad personalization, or you can opt out of third-party ads by upgrading to Pro

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Teşekkürler...

Teks@s

Teks@s

Üye
Teşekkürler ama şimdiye kadar çok temizleme uygulaması denedim rootsuz cihazlara hiç bir faydası yok. Rootlu cihazlar tam temizlik yapılabilir ancak. Tecrübelerim bunu gösteriyor. Bunun içindirki artık arayışı bıraktım ben rootsuz cihaz için . Emeğine saygı

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Teşekkürler ama şimdiye kadar çok temizleme uygulaması denedim rootsuz cihazlara hiç bir faydası yok. Rootlu cihazlar tam temizlik yapılabilir ancak. Tecrübelerim bunu gösteriyor. Bunun içindirki artık arayışı bıraktım ben rootsuz cihaz için . Emeğine saygı

Android telefonlarının bazılarında özellikle naugat telefonlarda Ayarlar/Cihaz Bakımı seçeneği bunların görevini yapmak için yeterlidir. O seçenek varsa ek bir uygulama indirip kullanmak zaten gereksizdir. Ama bu seçenek yoksa rootsuz cihazlar için arada bir yükleyip kullanmak ardından silmek bana en mantıklısı geliyor doğrusu.

Root'lu cihazlar için Root Cleaner çok iyidir.

Üst Alt