CCleaner Professional v1.16.62

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi

Gereken Android sürümü: 4.0.3 ve üzeri

CCleaner uygulamasının Android sürümüdür.
Uygulamanın, Önbellek, Pano, Tarayıcı Geçmişi, Google Play Arama Geçmişi, İndirilen Dosyalar, APK Dosyaları, Bluetooth Klasörü, Boş Klasörler, Özel Dosya ve Klasörler, Küçük resim önbelleği, google play önbelleği, arama kayıtları ve işlemleri temizleme özelliği mevcuttur.Yenilikler
- Added cache cleaning for rooted users.
- Added additional cleaning options to Scheduler (CCleaner Pro for Android only).
- Improved App Manager scanning performance.
- Updated various translations.
- Minor GUI improvements.
- Minor bug fixes.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: mustafadifb1, nonamesis, piyanistkadir21 ve 1 kişi daha
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler :)
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
piyanistkadir21

piyanistkadir21

Üye
Teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt