Casper'ın yeni ürünü L30 tablet hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

MartianHan

MartianHan

Üye
    Konu Sahibi
Casper'ın yeni ürünü L30 tablet hakkında ne düşünüyorsunuz?
Arkadaşlar selamlar. android tabletle karşılaştım biraz önce. Tasarımı ve şıklığı hoşuma gitti. Teknik özellikleri ise şöyle:

• 10.1’’ Ekran boyutu
  • 1920x1080 Ekran çözünürlüğü
  • 4 GB Ram
  • 256 GB dahili hafıza
  • 64 GB harici hafıza
  • 7400 mAh batarya
  • 9 saat video
  • 8 MP ana kamera
  • 8 çekirdek işlemci/2.3 Ghz
  • 9.5 mm incelik
  • 585 gram ağırlık

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Daha detaylı bilgiler olsa daha güzel yorum yapabilirdim ancak.
10.1 inç ekrana full hd İPS ekranı var
2.3 ghz işlemci gayet mükemmel.
Lpddr4 4GB 3200 mhz ram. (Benim pc'de 1333 mhz ram 10 gb)
Dahili 256 gb hafıza umarım en aşağı UFS 2.0'dır.

Baya özellikleri iyi geldi bana. Fiyatı da makul yani . Kamera koyma devasa ekran koy. Telefon 2000 lira olduğunu düşünürsen tabi ki

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bu paraya alınır.

• Beğen
emin2le

emin2le

Üye
Dahili hafızası ve işlemcisi iyiymiş. Alınabilir

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
760 liraya alcatel 8082 var. 1gb ram 16 gb hafızası var. Casper o tablete göre çok daha iyi. Bu arada dahili hafıza 64gb. Yanlış yazmışsın. Ben de bir an 256gb hafızası var sandım.

• Şaşırdım
PinballWizard

PinballWizard

Üye
Teknik donanım gayet yeterli gibi duruyor. Fiyatı da zaten performansa göre çok iyi.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ah ah. 6 ay önce şu tablet 1100 lira idi.

bakinohut

bakinohut

Üye

Şu anda %15 indirim varmış. 2 bin liraya kadar düşmüş tabletin fiyatı. Almayı düşünüyorum ben şahsen

Da®kness

Da®kness

Üye
28 Aralık'tan bu yana sonuçlanması beklenen Tüketici hakem heyeti kararını bekliyoruz. Malının arkasında durmayan satıcı ve Casper yüzünden...
Üretici-ithalatcı firmanın 40 kuruşluk imei kayıdını yaptırmamasından dolayı tablet kutusunda bekliyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
murmur98

murmur98

Üye
Valla kasası falan sağlam öyle düştü mü kırıldı mı falan çok dert olmuyor. Oyunlarda vs kasma yok. Kamerası fena değil zaten tablette kamera performansı beklemezsin diye düşünüyorum. EBA, Zoom vs bunlarda da kasmadan çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR
ahmettsayan

ahmettsayan

Üye
Ekran genişliğni ve tasarımını özellikle beğendim ben açıkçası. 4 GB ram olması önemli artık en az 3 gb ramler zaten. Depolama alanı bana yetmedi harici sd kart kullanıyorum tavsiye ederim.

firostr

firostr

Üye
Ben 2.el ipad alırım ama o fiyata eski modelller var tabi. Onun harici özellikleri iyi

belgeadam

belgeadam

Üye
Eski model değil tablet dediğin sıfır alınır. En iyisi L30 sıfır tablet alıp yoluna bakmak. Uzun süre de götürür sağlam şekilde malzeme kalitesi iyi

Da®kness

Da®kness

Üye
imei kayıdı için kılını kıpırdatmayan satıcı ve casper Tüketici Hakem Heyetine şikayetten 2 ay sonra kayıdı yaptırmış. Artık iade talebimiz büyük ihtimalle reddedilir. Bir değeri yok artık. 2 aydan fazladır kutusunda. Soğudum. Bir daha asla Casper malı almam. Sizde kutuyu açmadan kutu üzerinde bulunan imei bilgisini sorgulayıp cihazi öyle alın. ister telefon ister tablet olsun benim kulağıma küpe oldu.

• Beğen
Tepkiler: Oswaldd
muratbahtiyar

muratbahtiyar

Üye
Şu an elimde bu mesajı yazıyorum. Klavyesi çok rahat olduğunu söyleyebilirim. Dokunmatiği de gayet iyi. Renk seçeneklerinin kısıtlı olması beni darlamıştı sadece. Onun haricinde normal bir tablet fiyatına göre iyi.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Şu an elimde bu mesajı yazıyorum. Klavyesi çok rahat olduğunu söyleyebilirim. Dokunmatiği de gayet iyi. Renk seçeneklerinin kısıtlı olması beni darlamıştı sadece. Onun haricinde normal bir tablet fiyatına göre iyi.
klavyesi kablolu mu? gecikmesi var mı?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator

Şu anda %15 indirim varmış. 2 bin liraya kadar düşmüş tabletin fiyatı. Almayı düşünüyorum ben şahsen
bu paraya asla alınmaz 2000 tlye lenovonun 128 gb/4gb seçenekleri halihazırda bulunuyor