Haber Casper Via X20 Reklam Filmi Çıkmış

Sponsorlu Bağlantılar

purupak

purupak

Üye
    Konu Sahibi
Casper Via X20 Reklam Filmi Çıkmış
Casper VİA X20'nin reklam filmini gördüm. Genel olarak kamerasını ön plana çıkarmışlar.

Kamerası iyi telefon arayışında olan biri olarak dikkatimi çeken reklamı burdan da sizinle paylaşmak istedim.

Sizin Casper Via X20 ile ilgili düşünceleriniz neler arkadaşlar ?

48 MP'lik kamerasıyla reklamı

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: MartianHan

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
fiyatları az daha uygun olsa tam olurdu

• Beğen
Tepkiler: purupak
purupak

purupak

Üye
    Konu Sahibi
fiyatları az daha uygun olsa tam olurdu
Hocam gönül isterki çok daha düşük fiyatlardan çıksın. Ama yabancı bi marka en iyi telefonunu çıkarsa sence kaç tlden çıkarırdı piyasaya ? sonuçta adamlar 48MP lik bi kamera koymuşlar. Donanımsal özelliklere bakınca fiyat çokta kötü gelmedi bana

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hocam gönül isterki çok daha düşük fiyatlardan çıksın. Ama yabancı bi marka en iyi telefonunu çıkarsa sence kaç tlden çıkarırdı piyasaya ? sonuçta adamlar 48MP lik bi kamera koymuşlar. Donanımsal özelliklere bakınca fiyat çokta kötü gelmedi bana
48 mp yi daha önceden çoğu firma zaten kullanıyordu casper yeni başladı.biraz daha dediğim gibi erken davranmalıydılar.şimdi virüs zamanı üretim zaten sıkıntı fiyatlar belkide bu yüzden yüksektir onuda bilemiyorum.venus v7 daha yeni bin tl idi iki bin tlye çıkmış geri

MartianHan

MartianHan

Üye
dolar daha da yükselmeden almayı düşünüyorum aslında kamerası iyi bi telefon. 48 mp iş görür yav

Wandeta

Wandeta

Üye
Altındanda yapsa benim için fiyat önemli o paraları veremedikten sonra türkiyede..Her marka için geçerli.

Yerliyim diyeceksin 3.700 fiyat isteyeceksin bu parayı verdıkten sonra kalıplaşmış yerleşmiş samsung alırım kim ne derse desin.

• Beğen
Tepkiler: bakinohut
bakinohut

bakinohut

Üye
Altındanda yapsa benim için fiyat önemli o paraları veremedikten sonra türkiyede..Her marka için geçerli.

Yerliyim diyeceksin 3.700 fiyat isteyeceksin bu parayı verdıkten sonra kalıplaşmış yerleşmiş samsung alırım kim ne derse desin.

Via serisinin en iyi telefonunu çıkardılar. yabancı markalar en iyi telefonları nasıl fiyatlardan çıkarıyolar ?

Karşılaştırma yaparsan aslında casperın çok da fazla bi fiyattan çıkarmadığını görürsün.

Üst Alt