Cars:Hotshot Racing Hakkında Düşünceleriniz

• 15 Ağustos 2014
  • 587 Okunma
  • 6 Cevap

1. Cars:Hotshot Racing oyunu üzerine görüşlerinizi bu konuda paylaşabilirsiniz.

Yazan: adler03
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Sıradan Gameloft oyunu diyebilirim. Artık GL, javalara ya strateji yada bu tür oyunları geliştiriyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Yarış yapılan yolun eğri büğrü olması, yarışı zorlaştırıyor.Yine de idare eder.Buz devri oyunlarından iyidir bence.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Skymich bunu beğendi.
  4. Adler bi konu açar mısın bu transfer döneminde yapılan transferler diye? Rf 15 e rms yapacam ama elimde transferler için bi kaynak yok! Sen yapıver helal olsun, mesela monaco>real madrid = james rodriguez falan gibi her takımı ayrı yorumda yap karışıklık olmasın, yada Real madrid diye başlık at altına monaco =james rodriguez
    munich =kross falan yapsan? Süper olur ama acil başla yarın başlasan süpppppppeeeeerrrr olur

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Transfer dönemi kapandığında böyle bir konu açabilirim.

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Bu oyuna türkçe dil dosyası yapayım mı? Adler k800i için olan sende çalışıyor mu bu oyun yada çalışan bi sürümü atar mısın 240x320 yede yapcam bu kez ama hangisi çalışır bilmiyom ben 320x240 indirdim c3 olanı bozuktu e71 indirdim çalıştı ama az kasıyo gibi herkete mi öle oyun? Menülerde az kasıyo gibi ama normal yarışlarda sorun yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Cars oyununun 1 mb olanını 6300'da denedim fakat çalışmadı.Çalışan sürümünü bulan olursa bildirsin lütfen.

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
14/11/2018 - 12:16