care suite hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mamix74

mamix74

Üye
    Konu Sahibi
care suite hatası
nokia care suıtte support toola girince ''data package selection error.click for more options''hatası veriyor dün kendi telime yaptım şimdi abiminkine yapıcam ama yapamıyorum

- - - Eklendi - - -

birde teli pcden her çıkararttığımda kapanıp açılıyor normalmi acaba

papakudioflu

papakudioflu

Admin
nokia care suıtte support toola girince ''data package selection error.click for more options''hatası veriyor dün kendi telime yaptım şimdi abiminkine yapıcam ama yapamıyorum

- - - Eklendi - - -

birde teli pcden her çıkararttığımda kapanıp açılıyor normalmi acaba

guvenli kaldirma yapmazsan kablo baglantisini kestiginde cihaz kapanip acilabilir.

mamix74

mamix74

Üye
    Konu Sahibi
pekala cere suite deki multi software uptader i neden açamıyorum o daha önemli şuan

papakudioflu

papakudioflu

Admin
tamam şimdi gordu. Uyumsuz yazilim secmiş veya indirmiş olabilirsin. Data paketi secimi hatasi vermiş.

mamix74

mamix74

Üye
    Konu Sahibi
aynı programla dun kendi telimi 7.8 e yukselttim şimide abiminkini yapmak istiyorum ama olmuyor dediğim hatayı veriyortelefonların ikiside aynı lumıa 610 data paketi seçimini nasıl düzeltirim

papakudioflu

papakudioflu

Admin
aynı programla dun kendi telimi 7.8 e yukselttim şimide abiminkini yapmak istiyorum ama olmuyor dediğim hatayı veriyortelefonların ikiside aynı lumıa 610 data paketi seçimini nasıl düzeltirim

peki ikisinin de rm kodu ve renk kodlari ayni mi.

mamix74

mamix74

Üye
    Konu Sahibi
evet aynı zaten product supporta girince offlıne yapılan yerin yanında küp gibi bi işaret varya orda çıkıyo hata yazısı üzerinde kırmızı bir ünlem işareti var.o yuzden multı software'ye giremiyorum diye düşünüyorum ama o hata nasıl gider bilmiyorum pcyi kapatıp açtım çıkarıp tekrar taktım teli fabrika ayarına getirdim ama hala aynı..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
diger telefonu takinca var mi ayni hata.

mamix74

mamix74

Üye
    Konu Sahibi
evet şuan ondada var

uMTOku

Üye
Diğer telde olmadı bunlarda yaptı ise yazılım ile ilgilidir program çalışmıyor olamaz bakacağım
Sent from my Lumia 920 using Board Express

mamix74

mamix74

Üye
    Konu Sahibi
sorun cozuldu programin simgesini nokia care suite icinden masaustune kopyalayinca calişti niye boyle oldu anlamadim ama sonucta flahladim telefonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...