Captain thusubasa 2 ( modifiyeli ) [.Nes formatta]

Sponsorlu Bağlantılar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Captain thusubasa 2 ( modifiyeli ) [.Nes formatta]
:heyo:Evet arkadaslar cogumuzun beğenerek oynadıgı captain thusubasa 2 oyunu hex editör kullanarak bazı değişiklikler yaptım.
peki neler değişti?

1.Brezilya'nın 10 numarası Coimbra yı sau paulo (yani oyandıgımız ilk takıma beyaz formalı olan) ekledim
2. yine aynı şekilde hyuga Yı da koydum
3.kalede wakabayashı hiç unuturmuyum:)
4.Ve işte en güzel tarafı thusubasayı tamamen modifiye ettim hyuganın neo tiger şutu,jung vole,brezilyalı carlos un şutunu ekledim
(Not:değişiklikler sadece oynadıgımız ilk bastaki takım (sau paulo)ile sınırlı maalesef.biraz daha üzerinde çalışıp sizler için geliştireceğim)

hex editoru ilk kez kullanıyorum bu yuzden bazı ufak tefek hatalar olabilir ama bu oyuna asla etki etmes.telefonumda rahat rahat oynuyorum denedim ve çok güzel çalıştı.İlk kez maxicep ile paylaşıyorum bir teşekkür yeterli::oke:
(Not:konu yalnıs yerdeyse lütfen gereken ve dogru yere tasınsın)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: shehzade, plüton, asilord_1000 ve 3 diğerleri

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
4 gun once eklediğim konu daha yeni açılmış maxicep hızına hayranım dogrusu:)

mop

mop

Üye
Teşekkürler.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
rica:)

ersen_izmir

ersen_izmir

Üye
teşekkürler

ultraslan38

ultraslan38

Üye
Eywallah kardeşimm...

casusrobot

casusrobot

Üye
eline sağlık

tusubasa

Üye
etkilwr 4uncu takım acılmıyo

degerli43

degerli43

Üye
başlığı düzgün yazsaydın bari tsubasa şeklinde tsubasa nın cyclo sunu sildin mi

tusubasa

Üye
cabuk calıs takım super yap

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
biraz daha çalıştım ve son haline getirdim eksikliklerini ve hatalarını giderdim bu sorunsuz diyebiliriz.tsubasanın cyclone şutuna gelince hex ile oynama yapınca kayboldu geri getirmek için ise ugrasmadım çünkü her vurusta 400 p goturuyo fakat baska takımların mesela brezilyadan bir oyuncu alıp koydugumda enerji falan götürmüyo sınırsız şut çekebiliyorsunuz

türkçe tsubasa kullananlar 14 tane"K" yazarlarsa takım direk arjantinden baslar ve enerjilerde levellerde cosar japonca versiyonu olanlar 3. sıradaki harfi 14 defa yazsınlar bu hile alıntıdır bunuda belirteyim.Normalde oyun biraz zevkli ve zor olsun diye leveller ile pek oynamak istemedim bu arada japon milli takımımın on biri şoyle

gk:gertize
2souda
3coimbra
4napolyon
5pierr
6hyuga
7li han
8liban
9thusubasa
10ıshızaki
11masao

thusubasanın şutları
mack şut
DbleEl
falsa volesi (ceza sahası dısı)

kafa
rocket head
(ceza sahası içi top havadan geldiğinde)
ben kendi zevkime göre yaptıgım değişiklikler bunlar

LİNK

--------------- Ekleme ---------------

imla hatalarına pek dikkat etmemiştim bundan sonra daha dikkatli olurum degerlik4

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
teşekkürler kardeş defalarca bitirdim ama doymuyorum :D :D wakashimazu daha ii sanki wakabayashiden

onder_17400

Üye
eline sağlık

asilord_1000

Üye
ellerine sağlık

--------------- Ekleme ---------------

bilader link ölü çok bekledim bu oyunu be yenile sana zahmet

cimiki

Üye
nasıl yapacaz modifiyeyi

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
üzerinden baya bir zaman geçmiş kusura bakma yeni görüyorum.2 yıl önce iyi merak sarmıştım.Bayada geliştirmiştim kendimi ama sonradan bıraktım.Keşke devam etseydim .nes modifiye olayına.Birkaç site vardı eğer hala foruma giriyorsna ve ilgi duyuyorsan PM at :) hem bende tekrar başlarım kaldıgım yerden

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
gzl

::Black_Devil::

::Black_Devil::

Üye
Eline sağlık...

41hayalet41

Üye
güzel paylaşım fakat güçlerinide editlesen harika olurdu mesela hyuga 2 forcedrib yaptığı zaman neo tiger vuramıyor ama emeğe saygı teşekkürler

Üst Alt