Canlı Saat Widgeti

Sponsorlu Bağlantılar

nokia13

Üye
    Konu Sahibi
Canlı Saat Widgeti
arkadaşlar şu resimdeki büyük saat tile ı nasıl yapılıyor programın ismini bilen varsa lütfen söylesin şimdiden teşekkürler

metinmb407

Üye
Kilit ekranından ayrıntılı görünecek uygulamayı saat olarak aradım bulamadım. Takvim de sadece günler çıkıyor.

nokia13

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler dostum nasıl yapıyorlar bunu ya :D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşım saat uygulaması mağazada çok var ancak kimse kullanmıyor.
Çünkü Microsoft Live Tile'ların yarım saatten az sürede güncellenmesine izin vermiyor.
Dolayısıyla sen oraya saat koysan bile kendini yarım saatte bir güncelleyecektir, sen uygulamayı açmadığın sürece.

Yani saate baktın o an 13:30...
15 Dakika sonra tekrar bakacaksın hala 13:30. (Yalnızca live tile'a tıklayıp uygulamayı açarsan günceller).
Sen uygulamayı açmadığın sürece live tile kendi akışında yarım saat ve 1 saatte bir kendini günceller.
Saat güncel kalmadığı sürece de senin için bir anlamı var mı süs olmaktan başka?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

nokia13

Üye
    Konu Sahibi
Çünkü Microsoft Live Tile'ların yarım saatten az sürede güncellenmesine izin vermiyor.
Dolayısıyla sen oraya saat koysan bile kendini yarım saatte bir güncelleyecektir, sen uygulamayı açmadığın sürece.

15 Dakika sonra tekrar bakacaksın hala 13:30. (Yalnızca live tile'a tıklayıp uygulamayı açarsan günceller).
Sen uygulamayı açmadığın sürece live tile kendi akışında yarım saat ve 1 saatte bir kendini günceller.
Saat güncel kalmadığı sürece de senin için bir anlamı var mı süs olmaktan başka?
çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için işe yaramıcaksa gerek yok :D

Peocawe

Peocawe

Üye

htc mozart 7 kullanırken wp 7.8 vardı ve çok iyi hatırlıyorum orjinal saat live tile'ı anlık güncelleme yapıyordu. Hatta üzerinde pil yüzdeside vardı ordan takip ediyordum.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
htc mozart 7 kullanırken wp 7.8 vardı ve çok iyi hatırlıyorum orjinal saat live tile'ı anlık güncelleme yapıyordu. Hatta üzerinde pil yüzdeside vardı ordan takip ediyordum.

HTC'de o özellik var.
Nokialarda yok.

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
YkPkY

YkPkY

Üye
oofff Nokia off

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
arkadaşlar şu resimdeki büyük saat tile ı nasıl yapılıyor programın ismini bilen varsa lütfen söylesin şimdiden teşekkürler

Saat zaten devamlı gözünün önünde, ne gerek var ki ona? :D
Anca yer kirliliğinden ve özenmişlikten başka bir şey değil. :)

Üst Alt