Candy Crush Saga V1.21.0 (unlimited Everything/unlock)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Candy Crush Saga V1.21.0 (unlimited Everything/unlock)

Yenilikler:
Tiffi tries to teach somebody a lesson in Cherry Chateau, the latest Candy Crush episode for players on the go!
- With 485 sugary sweet levels.
Don’t forget to update to the latest version for all the latest features of the game.
We’d like to send our delicious players a big thank you. We hope that you enjoy the latest episode of Candy Crush; happy gaming!

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan

marist

marist

Üye
Teşekkürler.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rica ederim.

KIRANLIK

Üye
Kardeşim bunlar inmiyor

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler

flyx

flyx

Üye
teşkkürler çalışıyor ama facebook'a bağlanmıyor :(

yaren_dede

yaren_dede

Üye
teşkkürler çalışıyor ama facebook'a bağlanmıyor :(

Once facebooka girip uygulamayi kaldirman gerekiyor daha sonra oyunu kurup baglanirsan oluyor ama yedegini almazsan sifirdan baslarsin

flyx

flyx

Üye
Facebook senkrenizasyonu yapmadinmi daha once ilk defami yukluyorsun oyunu

Telefona daha önce yüklenmiştim fakat senkrenizasyon yapmamıştım. Ayrıca ilk yüklediğimde oynadım ama şimdi oyun açıldığı gibi balıklar oyunu bitiriyor :-(

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Telefona daha önce yüklenmiştim fakat senkrenizasyon yapmamıştım. Ayrıca ilk yüklediğimde oynadım ama şimdi oyun açıldığı gibi balıklar oyunu bitiriyor :-(

Hmm sanirim 1.18 di modlu yuklemistim onda sorun Yoktu istersen birde o konuya bak :)

flyx

flyx

Üye
Hangi konu hocam link verir misin? Peki pc için hamle hilesi falan var mı bildiğin?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Hangi konu hocam link verir misin? Peki pc için hamle hilesi falan var mı bildiğin?

Dur bakim pc icin crome tarayici ile oluyor eklenti yukluyorsun googlede aratirsan karsina cikar zaten :)

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
eline saglik

Üst Alt