Candy Crush Saga 29. Level Acil Yardım :(

• 27 Ağustos 2014
  • 724 Okunma
  • 10 Cevap

1. Candy Crush Saga Oyunda 29. Level'da Kaldım :( Bi Yardım Etseniz Çok Mutlu Olurum

Nebilim 29. Levelı İçeren Bir Video Veya Anlatım Linki Yada 3-5 MB'lık Bir Hile Uygulaması Linki Yazarmısınız?

Yazan: Davut420042
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Bende aylardır oradayım en sonunda sinirlendim oyunu sildim

iPad ile gönderdi
  3. Ben Daha Önce Geçtim Ama Facebook'la Bağlı Olmadığım İçin İşe Yaramadı Daha Sonra Facebook'la Bağlanınca Tekrar Oynamak Zorumda Kaldım 4-5 Gündür Oynunyorum Ama Tık Yok Galiba Oyunu Silcem

Mobil cihaz ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
  4. kardeş zaten bölümü geçmişsin önceden niye video arıyorsun?

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Facebook Hesabımla 29. Levela Kadar Geldim Geçemeyince Oyunun Verilerini Sildim Ve 29. Bölümü Facebooksuz Geçtim daha sonra facebookla giris yaptim hesabimda 29. levelda kaldigim icin oyun beni tekrar 29 a Attı ama simdi gecemiym :(

Mobil cihaz ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
  6. anlatmak istediğim,29 u önceden geçmişsin nasıl geçildiğini biliyorsun o zaman niye video arıyorsun? önceden geçtiğin gibi geç.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. İşte Önceden Nasıl Geçtiğimi Bilmiyom :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. SHS

SHS
    Bende modlu oynuyom bi yerde takıldım sürekli skor yapıyo 1 milyona çıkıyo devam ediyo :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Böyle Olmaz Ben Oyunu Siliyorum yaa Mal Oldum Resmen oynaya Oynaya

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. oyunları ciddiye almayın zevke oynayın.kendinize zarar :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Mozilla firefoxta oyna candy crush'ı hile eklentisini tarayıcıya indir indirdikten sonra eklentiyi aktif hale getirdiğinzman hamleler 99 oluyor firefoxta çalışıyor hile ile geçemediğin bölümleri geçebiliyorsun

Davut420042 bunu beğendi.
Yüklüyor...
16/10/2018 - 10:29