Oyun Candy Crush Saga 29. Level Acil Yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Candy Crush Saga 29. Level Acil Yardım :(
Candy Crush Saga Oyunda 29. Level'da Kaldım :( Bi Yardım Etseniz Çok Mutlu Olurum

Nebilim 29. Levelı İçeren Bir Video Veya Anlatım Linki Yada 3-5 MB'lık Bir Hile Uygulaması Linki Yazarmısınız?

Serhan

Serhan

Üye
Bende aylardır oradayım en sonunda sinirlendim oyunu sildim

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Bende aylardır oradayım en sonunda sinirlendim oyunu sildim
Ben Daha Önce Geçtim Ama Facebook'la Bağlı Olmadığım İçin İşe Yaramadı Daha Sonra Facebook'la Bağlanınca Tekrar Oynamak Zorumda Kaldım 4-5 Gündür Oynunyorum Ama Tık Yok Galiba Oyunu Silcem

• Beğen
Tepkiler: Serhan
dubsteinn

dubsteinn

Üye
kardeş zaten bölümü geçmişsin önceden niye video arıyorsun?

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
kardeş zaten bölümü geçmişsin önceden niye video arıyorsun?
Facebook Hesabımla 29. Levela Kadar Geldim Geçemeyince Oyunun Verilerini Sildim Ve 29. Bölümü Facebooksuz Geçtim daha sonra facebookla giris yaptim hesabimda 29. levelda kaldigim icin oyun beni tekrar 29 a Attı ama simdi gecemiym :(

• Beğen
Tepkiler: Serhan
dubsteinn

dubsteinn

Üye
anlatmak istediğim,29 u önceden geçmişsin nasıl geçildiğini biliyorsun o zaman niye video arıyorsun? önceden geçtiğin gibi geç.

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
SHS

SHS

Üye
Bende modlu oynuyom bi yerde takıldım sürekli skor yapıyo 1 milyona çıkıyo devam ediyo :ehe

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
dubsteinn

dubsteinn

Üye
oyunları ciddiye almayın zevke oynayın.kendinize zarar :)

Adalı_009

Üye
Mozilla firefoxta oyna candy crush'ı hile eklentisini tarayıcıya indir indirdikten sonra eklentiyi aktif hale getirdiğinzman hamleler 99 oluyor firefoxta çalışıyor hile ile geçemediğin bölümleri geçebiliyorsun

• Beğen
Tepkiler: Davut420042

Üst Alt