Canavarı yakalayan uydu oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MCU_91

MCU_91

Üye
    Konu Sahibi
Google Earth İskoçya'da Loch Ness gölünde yaşadığı iddia edilen efsanevi Loch Ness canavarının uydu görüntüsünü yayınladı
İskoçya'da yıllardır süre gelen Loch Ness Gölü'nde yaşadığı iddia edilen efsanevi canavar Google Earth'te görüldü! Bu uydu görüntüsü, bir güvenlik görevlisi tarafından tarafından fark edildi. Dikdörtgen şeklinde ince kenarları olan bu simge ülke genelinde tartışma yarattı.
Güvenlik görevlisi Jason Cooke, gördüklerine inanamadığını, bu şeklin tamamen Loch Ness Gölü canavarı tanımlamalarına uyduğunu açıkladı. Loch Ness Gölü canavarı suda yüzerek yaşayan varlığı geniş kitlelerce inanılan bir canavar. Adrian Shine, Loch Ness projesi araştırmacısı, bu yeni şeklin çok ilginç olduğunu ve kesinlikle incelenmeye değer olduğunu söyledi.
 
baranayca

baranayca

Üye
arkadaş foto koysaydın iyi olurdu neyse ben koyim:
 
Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
yok ya ne canavarı :D
 
Lina_TR

Lina_TR

Üye
Pek sanmıyorum biri ördek biri ahtapot :ehe
 
Lina_TR

Lina_TR

Üye
™ Rαρρєя;1647541' Alıntı:
Sen hiç böyle ördek gördün mü :kop::kop:
Cinsi bozuk bunun :D
 
Lina_TR

Lina_TR

Üye
™ Rαρρєя;1647587' Alıntı:
Yha aslında bizdeki Van Gölü canavarı hikayesine benziyo :)
:ehe
 
Laz¥

Laz¥

Üye
™ Rαρρєя;1647587' Alıntı:
Yha aslında bizdeki Van Gölü canavarı hikayesine benziyo :)
bencede vangölü canavarı :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt