Can You Run It

Sponsorlu Bağlantılar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
Can You Run It
Can You Run it. Artık hangi oyunların çalışıp çalışmadığını denetleyebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar Ben forumda bu konular hakkında çok gereksiz bilgiler görüyorum . Ornek verecek olursak bilgisayarim GTA V yi kaldirirmi gibi. Bu yüzden hangi oyun bilgisayarınızda çalışır çalışmaz olduğunu öğrenebilirsiniz. Ve de konu kalsabaligi olmaz .

Can You Run It sitesine girip oyununuzu seçerek öğrenebilirsiniz. Can you run it sitesinin çalışması için bilgisayarınızda java yüklü olması yeterlidir.

Nasıl Kullanılır. Can You Run It sitesine girerek 1. bölümde oyununuzun adını seçerek yada 2. bölümde oyununuzu bularak başlayabilirsiniz .

2. adıma gelecek olursak bilgisayarınız test ediyordur. Test bittikten sonra derecelendirme gösterir. Eğer kırmızı ve kutulardan yanlızca çok az bir kısmı dolu ise o oyun bilgisayarınızda minimum özellikte bile çalışmayabilir . Eğer ortada ise veyeşil ise çalışır yanlız küçük kasmalar olabilir. Eğer tüm kutu dolu veyeşil ise oyun sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

Uyarı : Bazen çok küçük hatalar verebilir . Herhangi bir oyundan eminseniz, bizlere sorabilirsiniz.

Link :

EL EMEGIDIR. BIR BEGENI YETER. UST KONU OLURSA UYELERIMIZ ICIN YARARLI OLUR.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Can You Run It'e hiç güvenmiyorum. Fail verdiği sürüyle oyun çalıştırıp kasmadan oynadım ben bilgisayarımda.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
Evet diger forumlardada diyorlar kasar dedigi oyunu full hd de kasmadan oynadim diye ama yinede yararli olu insallah .

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Evet diger forumlardada diyorlar kasar dedigi oyunu fu ll hd de kasmadan oynadim diye ama yinede yararli olu insallah .
Evet aslında yararı var en azından hangi donanımım düşük diye bir fikir edinebiliyoruz :)