Can Öncü, Moto3'teki ilk yarışını kazanarak 3 rekora imza attı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
2018 Moto3 Dünya Şampiyonası'nın son yarışını Can Öncü kazandı. Yarışı kazanan temsilcimiz 3 rekora imza attı.

Yarışı kazanan Can Öncü, 15 yıl 115 günle Moto GP kategorilerinde yarış kazanan en genç yarışçı, Moto3 tarihinin en genç yarışçısı ve Moto GP kategorilerinde yarış kazanan ilk Türk oldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalarMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt