Can Bonomo Neden Seçildi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
spy ghost

spy ghost

Üye
    Konu Sahibi
Can Bonomo Neden Seçildi?
Türkiye’de Eurovision’un polemik konusu olması, doğanın kanunu gibi... Her yıl mutlaka tartışacak bir konu çıkıyor.

Şimdi de "Can Bonomo da kim yahu?" diyoruz. İkinci yorum ise daha vasat: "Genç, yetenekliçocuk, başarılar diliyoruz!"

Hadi üçüncü yorumu da ben yapayım: Bahse varım, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin de; "Müdürüm, Can Bonomo’yu getirdik" dediklerinde, "Can Bonanza mı? ’Bonanza’ dizisinin yerlisini mi çekiyoruz çocuklar?" demiştir!

BONOMO İÇİN RİSKE GİRMEK

Şahin, aklını peynir ekmekle mi yedi?

2.5 yılda sıfırdan 10 kanal kuran büyük bir deneyim, hiç tanınmayan bir genci niye seçsin ki? Zaten geçtiğimiz yıl Yüksek Sadakat seçildiği için eleştirilmiş, bir de üstüne finallere kalınmamıştı. Şahin, şimdi bu noktada Bonomo için riske girer mi?

Hâlâ mı aklınıza gelmiyor?

Bonomo’nun şarkısı hazır. Çok güzel bir parça yaptı ve TRT yetkililerine dinletti.

Onlar da "Bu parça tutar" dediler. Düşünsenize Bonomo ile ilk üçe girdiğimizi! Herkes "Vay be TRT bu işi biliyor" diyecek.

Öte yandan parçayı kime dinlettikleri de önemli; inşallah uzman kişilerdir!

Tabii bu benim iddiam, tahminim. TRT elbette bu iddiayı kabul etmeyecektir.

Lakin Can Bonomo için riske girmeye başka bir neden yok gibime geliyor. Eğer şarkı dinlemeden Bonomo seçildiyse, Eurovison’dan sorumlu yönetici sınavda boş kağıt verip
"İşte risk budur" diyen öğrencidir benim gözümde.

Hadi bir iddia daha ortaya atayım. Bu arada hiçbir duyum almadığımı da belirtmek isterim. Beni okuyanlar samimiyetime inanacaklardır. Bu da tamamen basit bir mantık
yürütmesi:

TRT bence uzun zamandır basına sızmayacak şekilde aday şarkıları dinliyordu ve Can Bonomo’da karar kıldı.
KAYNAK:

fullwar

fullwar

Üye
Bu fikirle dereceye giremezse TRT'yimi suçlayacağız? Ne kadarda sonucu belli yaklaşımlar yapılmış. TRT'nin zekasına hayranım. :naughty:

• Beğen
Tepkiler: spy ghost
spy ghost

spy ghost

Üye
    Konu Sahibi
orası TRT'nin sorunu

greenmile

greenmile

Üye
dereceye girse ne girmese ne?Belçika ve Hollanda'dan aldığımız tam puanları hollandalı ve belçikalılar mı veriyor sanıyorsunuz?Herkes komşusuna veriyor,bizim komşularla da aramız iyi olmadığı için onlarda vermiyor.Kısaca önemsiz,amaçsız bir müzik yarışması

fullwar

fullwar

Üye
dereceye girse ne girmese ne?Belçika ve Hollanda'dan aldığımız tam puanları hollandalı ve belçikalılar mı veriyor sanıyorsunuz?Herkes komşusuna veriyor,bizim komşularla da aramız iyi olmadığı için onlarda vermiyor.Kısaca önemsiz,amaçsız bir müzik yarışması

:oke: Bende biryerlerde bunu söylemiştim sanki. Çok gereksiz bir yarışma. Zaten katılan bir sürü ülke var bir tek biz ciddiye alıyoruz. :ehe

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
bende senlle aynı fikirdeyim trt gibi bir kuruluş boşa bole bişi yapmaz bide derece alırsak harika olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...