Can Bonomo Eurovision Şarkısı Love Me Back / Sen de beni sev

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
First Lady

First Lady

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Can Bonomo Eurovision Şarkısı Love Me Back / Sen de beni sev
can bonomo eusovision şarkısı, can bonomo eusovision şarkısı dinle, can bonomo eusovision şarkısı nedir, can bonomo 2012 eusovision şarkısı, can bonomo love me back sözleri, can bonomo eurovision, can bonomo eurovision şarkı sözleri, can bonomo eurovisiona hangi şarkı ile katılıyor, can bonomo 2012 eurovision, can bonomo eurovisiona katılacağı şarkı, can bonomo eurovisiona katılacağı şarkı dinle, can bonomo eurovision 2012, can bonomo love me back dinle, can bonomo love me back 2012, can bonomo eurovision love me back, can bonomo sende beni sev

Can Bonomo 2012 Eurovision şarkı yarışması için hazırlamış olduğu inligizce parçayı, TRT'nin Tepebaşı Stüdyoları'ndaki tanıtım gecesinde seslendirdi. Sen de Beni Sev' (Love Me Back) adlı parçanın sözü ve müziği Can Bonomo'ya ait. Parçada bir denizcinin aşkı ve deniz tutkusu anlatılıyor. İşte 2012 Can Bonomo Eurovision Şarkısı Love Me Back / Sen de beni sev...

• Beğen
Tepkiler: Tuba
' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
5. olsun öpsün başına koysun... Kardeşim bırakın şu şarkıları önce kendi halk oylamamızdan geçirelim. Oradaki her şarkı bütün halkı temsil ediyor. Nanını ninini mamam mm wow gibi Amerikan ünlemlerle olmuyor bu işler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...