Çamur Fobisi Olan Yavru Domuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
İngiltere’nin kuzey York bölgesinde çamur fobisi olan yavru domuza çizme giydirildi.

“Cinders” adlı 6 haftalık dişi yavrunun çamurun içinde oynayan kardeşlerine katılmaması üzerine, “kirlenmek ya da hastalık kapmaktan aşırı korkmak” olarak bilinen mizofobisi olduğu ortaya çıktı.

Sahibi Andrew Keeble, yavru domuza çizme giydirme fikrinin 12 yaşındaki kızı Ellie’den geldiğini söyledi.

Cinders’in ayaklarına tam uyan çizmelerle bu korkusundan kurtulduğunu anlatan sahibi, böyle bir durumla hiç karşı karşıya kalmadıklarını ifade etti.

Eşi Debie ile bir sosis fabrikası işleten Keeble, Cinders’ın bu olaydan sonra kesilmeyeceğini, çünkü bu yavrunun artık evin evcil hayvanı olduğunu belirtti.


 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
1
Görüntüleme
892
-YARINIYOK-
Albert Einstein
Cevap
0
Görüntüleme
519
Albert Einstein
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt