Cameringo+ Effects Camera v2.8.05 [Paid]

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Cameringo+ Effects Camera, Android sürümü 2.3.3 ve üzeri cihazlarda kullanabileceğiniz alternatif bir Kamera uygulamasıdır. Bu uygulama ile resim çekebilir, çektiğiniz resimlere uygulama içinde bulunan farklı filtre ve çerçeveleri kullanarak resimlerinizi güzelleştirebilirsiniz.Yenilikler:
- Bu güncelleştirme, optimizasyonları ve hata düzeltmeleri içeriyor.İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Alternatif
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387


ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: inşallah lisans hatası vermez
Hata veriyor
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt