Calls Blocker v1.5.36 [Pro]


Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Calls Blocker Pro, android sürümü 4.1 ve üzeri cihazlarda kullanabileceğiniz son derece kullanışlı bir arama engelleme uygulamasıdır. Türkçe dil desteği mevcut olduğu için kolayca kullanabilirsiniz.

Yenilikler
Updated Android SDK to version 8.0
Updated Google Play Services library to version 11.6.0


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: veliahht01
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt