Calls Blacklist-PRO.3.0.5 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Calls Blacklist-PRO.3.0.5 Türkçe

Arama ve Sms leri engelleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, trepcan ve en-sel

avantis

avantis

Üye
Teşekkür ederim. Çok çabuk sürüm yenileniyor. Dil dosyasını yazılımciya yollarsaniz daha iyi olur

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim. Çok çabuk sürüm yenileniyor. Dil dosyasını yazılımciya yollarsaniz daha iyi olur
biliyorsun program full ve ücretli sürümü olduğu için ücretsiz burda yayınlıyoruz

avantis

avantis

Üye
biliyorsun program fu ll ve ücretli sürümü olduğu için ücretsiz burda yayınlıyoruz
Yorumunuza anlam veremedim. Full olması ile ilgili bir eleştiri yapmadım. Türkçe dil dosyası varsa ilgili kişiye yollayabilirsiniz dedim. Burada cracklı sürümünü paylaşmış olmanız benim için bir şey ifade etmiyor Sizin gidip indirdiginiz siteden ben de gidip indiriyorum. Sadece bir öneri de bulundum. Kaldı ki bu program için Türkçe çeviriye de ihtiyac olduğunu sanmıyorum.

Rahmi06

Rahmi06

Üye
Yorumunuza anlam veremedim. fu ll olması ile ilgili bir eleştiri yapmadım. Türkçe dil dosyası varsa ilgili kişiye yollayabilirsiniz dedim. Burada cracklı sürümünü paylaşmış olmanız benim için bir şey ifade etmiyor Sizin gidip indirdiginiz siteden ben de gidip indiriyorum. Sadece bir öneri de bulundum. Kaldı ki bu program için Türkçe çeviriye de ihtiyac olduğunu sanmıyorum.
Ben ilgili firmaya mail attım ama henüz bir cevap gelmedi.

nadirce

nadirce

Üye
Teşekkürler.

rear2011

rear2011

Üye
:turkiye::tşk:

akman_12

akman_12

Üye
Teşekkürler