Call Recorder v1.03 Türkçe yenisi

teşekkürler eline sağlık bu programın android versiyonunu bulabilsem kullanacam

Bu programın 15 günlük olanı kurdum sorunsuz çalışıyordu bu siteden kurduğumu tanımadı nokia 5800 var bu programı kullanan varsa bana yardım ederse sevinirim.
asil89@hotmail.com

beep off diye bi program var onu kullan forumda mevcut yoksa her kayıt programında beep beep diye gider

o beep off işe yaramıyo kusura bakmayın kullandım ya da kullanabilen varsa açıklasın lütfen.
dışarıya bip bip ses verdikten sonra bu yazılımın anlamı yok malesef; telefonların kendi içinde kaydedicisi zaten mevcut yani boşuna yormayın telefonunuzu.

çok süper program emeğine sağlık ingilizce olmaması türkçe olması en süperi ama bip sesi geliyor her saniye ise yaramaz

Kardeşim valla eline koluna yüreğine sağlık emeğine saygı sonsuzdur bilesin

wirus programı truva tı var diyor indirmedim

Arkadaşlar program sadece 6600, 6630 gibi S60 serisi telefonlarda çalışır. Bip sesini önleyen programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Tepkiler: serotonin

tarbus

Üye
Emeği geçen herkese teşekkürler.

ihtiyacım vardı bende buldum tamam süper.

Ns_Lion

Üye
tel c6-01 desteklemiyor dedi ...

mrtuzum

Üye
arkadaşım herkes teşekkür ediyorda, yorum yazanların %5 inin bile bu programı kullanabildiğini sanmıyorum, bu programı hiçbir telefon desteklemiyor neredeyse 20 telefona yükledim olmuyor

Tek app doyası indirdim ama yüklenmiyor? telefonum htc one x türkçe olması şart değil pro su yeterli. Emeğinize sağlık...