Call Of Duty Ghosts Için Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

 • 12 Ekim 2013
 • 375 Okunma
 • 2 Cevap

 1. FPS türünün en iyi örneklerinden biri olan Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Ghosts’un dağıtımını Activision üstlenmiş durumda.Infinity Ward‘ın geliştirdiği iddialı yapıtı Call of Duty Ghosts hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Wii U, Xbox 360, PC ve PS3 konsolları ve sonrasında Xbox One ve PS4 konsolları için sunulacak olan Call of Duty Ghosts, 5 Kasım‘da sevenleri ile buluşacak. CoD serisinin altıncı oyunu olarak karşımıza çıkan CoD: Ghosts hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı. Infinity’nin yetkililerindenMark Rubin, oyun hakkındaki yeni detayları açıkladı.

  Rubin, Call of Duty Ghosts‘un yeni nesil konsollarda daha iyi grafiklere sahip olduğunu ve bununda normal bir şey olduğunu belirtti. Yinede her şeye rağmen tüm konsollarda eşitliği sağlamak için çaba sarf ettiklerini dile getirdi. Bunun en iyi örneğinin de oyunda bulunan yapay zeka olduğunu gösterdi. Hem eski hemde yeni nesil konsollarda aynı yapay zekadinamiklerine yer verildiği belirtildi.  Call of Duty Ghosts için yeni detaylar ortaya çıktı
   


  Yazan: ANIL
 2. 5 Kasım :eller:
   
 3. Sabırsızlanıyorum adeta harika bir oyuna benziyor
   
Yüklüyor...
18/11/2018 - 19:07