Call Of Duty - Black Ops | Oynayan ?

• 10 Kasım 2010
  • 496 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sabırsızlıkla beklediğim Call Of Duty serisinin Black Ops adlı oyunu dün itibari ile çıktı. Çıktığı andan itibaren oynuyorum :) Şuan oyun minimize durumda mesajı yazdıktan sonra oyuna devam edicem :) Gerçekten de süper. Oynuyan arkadaşlarımızın yorumlarını alabilirmiyim :)

Yazan: Ue-Gazi
  2. Bugün cd yi Aldım yaklaşık 2 saat önce..
    Daha yuklemedim

3. oyunun () linki varsa paylaşabilirmisiniz???

4. Google amcaya sorarsanız bulabilirsiniz. Burada tam sürüm paylaşım yasak.

5. Dün geç vakite kadar oynadım ve umduğum gibi çıkmadı. Aman indiremedim aman oynayamadım demenize gerek yok. Grafikleri hiç hoşuma gitmedi. MW2 daha iyiydi. Sanırım COD' un bu seriyi çıkartmasındaki neden MW2 ateşini takip edip onun heyecanı ile milletten para kazanmak. Videolarda izlediğimiz grafik ile oyunun hiç alakası yok. Sanırım o videolar X-Box' a yada PS' ye ait. PC versiyonu berbat. Adama ateş ediyorum adamdan bir kan çıkıyor sanki kırmızı boyayı yuvarlamışlar oraya koymuşlar. Adamı öldürüyorsunuz pat düşüyor yere. Oyunu oynadıkça heyecan katması gerekirken Black Ops ise bıktırıyor. MW2 kesinlike Black Ops' dan daha iyi. COD bu seride gözümden düştü. Bunlar şahsi yorumum oynayıp yorumlarsanız sevinirim.

6. valla moh oynuyorum suan black ops dan bin kat daha iyi.Nedeni ise bence infinity warddan cıkması oldu

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 23:17