Call of duty BLACK OPS 2 yardımmmmmmmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
007emin

007emin

Üye
    Konu Sahibi
Call of duty BLACK OPS 2 yardımmmmmmmm
oyunu simegesine tıkladık tan sonra cod black ops 2 nin yanıt vermediğini ve çalışmayı sonlandırmamı istiyor ve ardından konsol çıkıyor ve konsol şu yazıyor Error during initialization: unhandled exception caught

bu hataya karşı ne yapmalıyım

gogis

gogis

Üye
steam yükle pcnin tarihi ayın 13üne al

coolasker54

coolasker54

Üye
steam çözüm değil ve tarihte işlemiyor. Yeni ***** bekle. Benim gibi .

ZaZuM

ZaZuM

Üye
Kardeşim bende de aynisi olmuştu pc nin tarihini 14 kasım almıştım sorunsuz bitirdim zamunda dan skidrow dan indirmistim

m_kan

m_kan

Üye
Kardeşim bende de aynisi olmuştu pc nin tarihini 14 kasım almıştım sorunsuz bitirdim zamunda dan skidrow dan indirmistim
aynen ben de tarihi geriye aldım 14üne çalıştı

coolasker54

coolasker54

Üye
arkadaşım sorun nvidia dan kaynaklanıyor buyuk ihtimalle. nvidianın sitesinden ekran kartının surumlerını felan gır beta olması lazım 310.++ onu indir kur. ve RunAsDate diye bi program var bunun 32 bit ini bul 64 u çalışmıyor. resimdeki gibi ayarla.(create desktop shortcut diyebilirsin herseferde ugraşmamak için.)(bu program herhangi bir programı herhangi bir tarihte çalıştırmaya yarar. herseferinde tarihle oynamaya gerek yok.)

hadi kolay gelsin. unutmayın ekran kartı guncellemeden sorun kalkmıyor. güncellemek şart.

mashina

mashina

Üye
suan skidrowun bütün cracklerinde aynı sorun var ya oyun açılmiyor yada 2-3 bölüm sonra donuyor hata veriyor sizden kaynaklı bişey yok
Skidrow un beceriksizlıği
Sana önerim biraz beklemen
Reloadedin yakında cracki çıkar o zaman hiçbir sorun kalmaz ;)
Keşke Razor dağılmasaydı adamlar işin ustasıydı :D

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt