Çalışan Kadınlar İçin Temizlik

Sponsorlu Bağlantılar

Metin Sıla

Metin Sıla

Üye
    Konu Sahibi
Çalışan Kadınlar İçin Temizlik
Herkese merhaba. Çalışan bir anneyim. Eşimle birlikte tatil günlerimizi ev işlerine harcamaktan sıkılmış durumdaydık. Biri yolda 3 çocuğumuz olunca işler daha da zorlaşıyor tabi :) Özellikle çamaşırları asla yetiştiremiyoruz. Genelde herkeste böyledir. Pazar günleri günüdür. Fakat biz yetiştiremiyoruz. 2 çocuğumuz da okula gidiyor biz çalışıyoruz derken çamaşırlar yetişmiyor. Ben de hamile olunca çok yorulmaya başlamıştım. En azından iş yerinde kullandığımız kıyafetleri aradan çıkarmamız gerekiyordu. Kuru temizleme bul git kıyafetleri ver tekrar al tabii daha çok yorardı ama küçük bir araştırmayla aslında online sipariş verebileceğim yerler buldum. Siz sipariş veriyorsunuz kapınızdan alıp geri getiriyorlar. Bu şekilde hem zamandan kazandım hem kendimi daha az yordum. Arkadaşlar kesinlikle sizin de yaşadığınız şehirlerde bu tür uygulamalar vardır. Özellikle çalışan biriyseniz size kolaylık sağlıyor. Eğer bulabilirseniz bu tarz yöntemini kesinlikle tavsiye ediyorum. Çünkü biliyorum diğer işlerle birlikte çamaşır yıkama kabusa dönüşüyor :)

Üst Alt