ÇAKTIRMAYIN! Ben dokunmatik telefonları...

UchihaMel

UchihaMel

Üye
    Konu Sahibi
Ben tuşluya alıştım. Dokunmatik telefonları kullanmayı deneyince olmuyo :P Benim için C5-00'dan Iphone 5'e geçmek zor olacak. Çaktırmayın! Ben dokunmatik telefonları kullanamıyorum :D Oyunlarda kaybedince tuşları kıracak gibi oluyorsam, Iphone 5'te ekranı kırabilirim :(

codblackops2

codblackops2

Üye
miyav

- - - Eklendi - - -

kediyi görünce aklıma geldi birden nereden geldiyse artık :ehe

- - - Eklendi - - -

:hmmm

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
yes

- - - Eklendi - - -

alışırsın bence :D

UchihaMel

UchihaMel

Üye
    Konu Sahibi
alışırım inşallah

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Olmadı artık bana verirsin (telefonu) :p

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Olsun Apple da fena olmaz :ehe

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
achambo

achambo

Üye
çaktırmayın

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yeni bir tane alırsın boşver

achambo

achambo

Üye
iyi ya hort belli olmamış:ehe

0MG90

0MG90

Üye
Bende o duyguyu yaşamadım değil ama sonra telefonu kırdım :P:

doctorrr

doctorrr

Üye
(alışamadı)

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt