çakma n8 e türkçe firmware aranıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
çakma n8 e türkçe firmware aranıyor
Selamun aleykum kardeşlerim suudi arabistanda hacı babam çakma n8 almış kullanamıyorlar bunu türkçe yapmam lazım bana bunun programını veren olursa ona çok dua ederim şimdiden Allah razı olsun

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
Allah rızası için bişey istedik kimsede yokmu paylaşsın

hellyboys

Üye
Ayarlar kısmında diller yok mu? Langue filan telefonun dili şuan arapça mı?

memo2001

Üye
Selamun aleykum kardeşlerim suudi arabistanda hacı babam çakma n8 almış kullanamıyorlar bunu türkçe yapmam lazım bana bunun programını veren olursa ona çok dua ederim şimdiden Allah razı olsun

merhabalar. aynı n8 i Medinede bizde aldık. Telefon tek hatlı. Wi-fi yok. Bizim kafiledeki tüm arkadaşlar yaklaşık 13 tane. pasaportla kaydettirebilmek için hem avea ya hem de turkcele gittim. yapamadılar.BTK da klon cihaz olarak da görünmüyordu. sadece kayıtsız cihaz olarak görünüyordu. ama ne avea ne de türkcell yapamadı. herneyse bu sitedeki bir programla imei işini hallettim. evdeki bozuk olan bir telefonun imei ni buna çaktım. imei de problem görünmüyor şimdilik. kraldost arkadaşımın problemi ben de de var. türkçeleştirme işini beceremedim. siteyi bayağı bir inceledim. yaklaşık 3 gündür ne kadar açlımış post varsa hepsini inceledim. anladığım kadarıyla. usb flasher ya da box olmadan bu türkçeleştirme yapılamıyor. bu konuda bilgim yok sadece okuduğumu söylüyorum. eğer çözümü varsa tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyoruz. birde telefonda ( bu sitede verilen ne kadar kod varsa denedim.) inanırmısınız hiçbiri çalışmadı.
sadece *#0000# yazınca

Nokia N8
V05.20
01-01-10
RM-233
(c) Nokia
Variant:00.00
Language:
V 05.20
01-01-10
Rm-233
(c) Nokia
V
Made İn Finland

çıktı. bir de

*#777755999# yazınca
Factory Id: zhiheng
Handset Id: sd400
Time:2011/09/28 13:22
çıkıyor.
*#3646633# yaptığımda hiçbirşey olmuyor. Yani chip =?
bu telefonun versiyonunu bulamıyorum. nasıl bulacağımı da bilmiyorum. yukarıda dediğim gibi ne kadar kod varsa hepsini denedim. sadece 2 koda cevap verdi. *#0090# işe yaramadı.
Bir de MTK destekli cihazlar dan bahsediliyor. Bizdeki cihaz mtk desteklimi onu da anlayamadık. (dediğim gibi hiçbir koda cevap vermedi) bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bir cevap yazarsa en azından 13 hacının duasını alırlar. : )))

memo2001

Üye
belki ustalardan biri halimizi görür diye mesaj yazıp üst sıraya taşımaya çalışıyorum. :)

memo2001

Üye
up!

memo2001

Üye
up!

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
down:kotu:

umit84

Üye
tşk.

ledayi2000

ledayi2000

Üye
arkadaşlar bendede çin işi N8 var çift hatlı wifi li sourn yok kullanıyorum ama arkadaşımın dediği gibi hangi kodu denediysem bir türlü RM olsun yazılım bilgisi olsun birtürlü öğrenemedim bilgisi olan varsa yardım şimdiden teşekkürler

tilmizim

Üye
Arkadaşım çin işi n8 ile nasıl kablosuz ağa bağlanabildiniz ayarları nasıl yapılıyor bana da yardımcı olur musunuz lütfen???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt