CADTouch Pro v5.0.7 Türkçe Proje Çizim Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
CADTouch Pro v5.0.7 Türkçe Proje Çizim Programı

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Açıklama

cadTouch tamamen mimarlık, mühendislik, gayrimenkul, ev tasarımı ve daha fazlası, ölçmek çizmek ve yerinde işlerini görmek için güç gibi çeşitli temel alanlarda profesyonellere vererek, on-site çizim yeniden keşfediyor PRO CAD çözümdür.
Bu cadTouch 5, parmaklarınızın ucunda bir profesyonel CAD 2D editörü ve 2D/3D izleyicinin tam sürüm.
cadTouch gerçekten kullanımı kolay ve çoklu arayüz nihayet AutoCAD ™, SketchUp ™ veya Solidworks ™ gibi masaüstü yazılımı için on-the-go arkadaşı mükemmel olacak, size kalem ve kağıt arşiv başarısız hassasiyet ve esneklik verecek hızlı ve diğer her DWG / DXF uyumlu app.
BU HAFTA SADECE: US $ 20 fiyat kapalı, cadTouch% 50 alın acele edin!
cadTouch hiçbir internet bağlantısı ve herhangi bir abonelik gerektirir.
cadTouch görüntüleme ve düzenleme için (AutoCAD ™ 2013 kadar) kişilikler sanayi geçirmez giriş / çıkış DWG ithalatçılar kullanır gibi her DWG destekler ve yeni çizgiler, polyline, dikdörtgenler, daireler, yaylar, noktalar (aynı zamanda xyz coords tarafından) çizebilirsiniz , kapakları, metinler, akıllı / açısal boyutları, skeçler, revizyon bulutlar, raster görüntü, cetvel, taşıma, döndürme, ölçek, trim, silme, ayna, ofset, grup, patlayabilir, kulpları, OSNAP, çizgi / desen türü, kılavuzları hizalanmalarının nesneleri kütüphane, 20 + bloklar, özelleştirilebilir kütüphane, uzunluk / çevre / alan, katmanları, siyah veya beyaz arka plan ve daha birçok özellik sorgulamak için bilgileri araç ile önceden yüklenmiş kütüphane.
cadTouch DWG / DXF çizimleri düzenleyici ve görüntüleyici, açma, pay ve DWG çalışmanızı kaydedebilirsiniz, PDF ve PNG (Pro sürümü sadece).
En az 4.0 bir ekran boyutu "(stylus gerekli değildir, ama iyi cadTouch tarafından desteklenen) tavsiye edilir.
(Ücretsiz RAM) cadTouch çalıştırmadan önce diğer uygulamaları kapatmayı unutmayın.
Eğer cadTouch, yapıcı bir eleştiri bırakın isterseniz, olumlu bir incelemenin hataları veya hataları ile karşı karşıya ise yerine [email protected] bir yorum bırakarak lütfen bize ulaşın, daha fazla güncellemeleri ve yeni özellikler ile uygulama geliştirmek sağlar, bu önemli bu yüzden hataları düzeltmek, teşekkür ederim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: rear2011, seyits ve noss_bar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
:tşk: Güzel uygulama çeviride çok güzel olmuş

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. AutoCad'den sonra buda güzel geldi bana. Mini AutoCad. :D

seyits

Üye
Rica ederim. AutoCad'den sonra buda güzel geldi bana. Mini AutoCad. :D
yok. Hayır gayet güzel bir çalışma. tebrik ederim. android de Türkçe autoCad bulamiyorduk.Bu iyi oldu. Sağol dostum. Seni, Seviyoruz..Ayrica Pro sürüm olması da, çok iyi :-)Ve biliyo mu sun, sana ait en az kusurları olabilecek % 100 Türkçe, son sürüm olabilecegini sandığım Tasker uygulamani, beklemedeyiz..burhan arkadasimizin da tasker üzerinde emekleri,en az senin kadar yabana atılamaz.Ama O formda, hararet olusumuna izin vermeyerek, yapmis olduğun kırıcı olmayan öz eleştirin,gerçekten çok hassas ve bir o kadar da olgun insanlara yakışır bir davranış sekliydi.Olsun Burhan kardesimizinde emegi gercekten cok büyük.Tebrik ederim Alcakgonullu arkadaşım.Ama Sen, kırıcı, Olmadın......

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
yok. Hayır gayet güzel bir çalışma. tebrik ederim. android de Türkçe autoCad bulamiyorduk.Bu iyi oldu. Sağol dostum. Seni, Seviyoruz..Ayrica Pro sürüm olması da, çok iyi :-)Ve biliyo mu sun, sana ait en az kusurları olabilecek % 100 Türkçe, son sürüm olabilecegini sandığım Tasker uygulamani, beklemedeyiz..burhan arkadasimizin da tasker üzerinde emekleri,en az senin kadar yabana atılamaz.Ama O formda, hararet olusumuna izin vermeyerek, yapmis olduğun kırıcı olmayan öz eleştirin,gerçekten çok hassas ve bir o kadar da olgun insanlara yakışır bir davranış sekliydi.Olsun Burhan kardesimizinde emegi gercekten cok büyük.Tebrik ederim Alcakgonullu arkadaşım.Ama Sen, kırıcı, Olmadın......

PS Touch'u çevirdim arkadaşın birisi geldi beni hırsızlıkla suçladı, Burhan geldi heyt hayt diyerek beni suçladı. Ben sanki onların tavuğuna kışt demişim de. Tasker'i çevirmek burhan arkadaşında dediği gibi uzun bir çeviri. Ama yok kimse çeviremedi sadece ben çevirdim demesi çok yanlış. İmzasında 4 dil bildiğini yazmış. Bir dil bir insan çok güzel, ama çevirilerine bakıyorum translate çevirisi. Ben saklamıyorum da gizlemiyorum da ben çevirilerimi Google translate ve bing çeviri ile çevirerek en uygun olanı seçiyorum ve çevirisini yapıyorum.

Tasker'e gelince son sürümünü çeviriye başlayacağım. Burhan arkadaşın yaptığı çeviri gibi olmayacak. Programda kalın punta ile belirtilmiş yerleri Google çeviride çevrildiği gibi kopyala yapıştır yapmış ve çeviri özelliğini kaybetmiş.

Yorumun için teşekkür ederim.

Elimden geldiğince temiz ve sade çeviri yapmaya çalışıyorum. Yaptığım çevirileri ise sadece burada yayınlıyorum. Bazı arkadaşlar gibi başka sitelerde de yayınlamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Sortlu_kral, BlackCurse01 ve seyits

seyits

Üye
Rica ederim.benim yazdıklarım ise sadece, O, senin dürüst Gerçeğin di, arkadaşım.

rear2011

rear2011

Üye
:turkiye::tşk:

palpolisi

palpolisi

Üye
benim i işime yaramaz .sağol yinede

dark3434

Üye
bi el atsanız link çalışmıyor.

Üst Alt