c7 maçkolik bağlantı hakkında.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
    Konu Sahibi
c7 maçkolik bağlantı hakkında.
arkadaslar Oviden maçkolik indirdim açılırken operatörünüzün internet veya wap bağlantı noktalarını kullanın diyor. Şu an bu konuyu telden açıyorm ve şebekenin internetinden. Bu neden olur? Daha önce yaşanıyordum böyle bişeY. telefonumda servis tarafından geri yüklenmiş anna var;)

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
Bendede öyle diyor heralde yeni bir güncelleme çıkartmaları gerekicek

trontr

Üye
ben normal pc den de giremiyorum maçkoliğe. Dns ayarı gerekiyor sanırım

benighted

benighted

Üye
mackolik e bi ara erisim yasagi koyulmustu bu durum devam ediyor herhalde ondan oluyordur bende de ayni hata var

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
Bi sorun vardır belki düzeltirler yakında

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
    Konu Sahibi
Walla telefon servise gitmeden önce belle vardı sıkıntı yoktu. Belleden öncede orjinal anna vardı şu anki gibi. Ondada sıkıntı yoktu. Biraz garip geldi. Trontr kardeşim. Ben giriyorum Walla pcden sıkıntı yok.

Dostnametr

Üye
Yeni versiyon çıktı. 2.0.0 dan sonra bende de aynı hatayı veriyor.

deepsezzz

deepsezzz

Üye
ben kullanıyorum mackolik bir sıkıntı yok hatta şu an bile iddaa takip ediyorum sil tekrar yükle belki düzelir

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
    Konu Sahibi
yalnız bişey daha var. Ovinin gıcık oyunlarından (hani demo olup internete bağlanan:) ) oyunlarından tetrisi indirdim. O da aynı şekilde bağlanmıyo hata veriyo bende. Benim derdime çare bulun daaa:)

m542tf

m542tf

Üye
bende sıkıntı yok

yaren_dede

yaren_dede

Üye
tarayıcıdan operaminiden girdim sorun çıkarmıyor eskisinden daha iyi olduğunu şimdi farkettim direkt uygulamadan girince devamlı bağlantı sorunu oluşuyordu eğer sorun yaşayan varsa tarayıcı kullansın sorunsuz çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt