c7 belle nette video açmıyo flash player desteklemıyo galıba yardım !!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moderatör2475

Üye
    Konu Sahibi
c7 belle nette video açmıyo flash player desteklemıyo galıba yardım !!!!!
anna yukluyken telde videoları açıyordu nette belleyı yukledım artık açmıyo ne yaparsam düzeltırım bılen varsa yardımm lütfen telı satcam yoksa bnm için çook önemlı bı özellikti

n000k

n000k

Üye
sat gitsin zaten.. anna da da bazılarını açıp bazılarını açmıyordu!! bellede de aynı değişen bişey yok..!!! flash desteği tam değil symbian da yada şöyle söyleyeyim nokia tellerinde!!!

catdog136

catdog136

Üye
hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

moderatör2475

Üye
    Konu Sahibi
ya önceden bı kaçtanesını açıyordu şimdi daha hiçç açmıyo aynı sayfayı bile açmıyo yuklemenden 2 gun önce açıyordu sonra açmadı belleyı yukleyoınce

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
sat gitsin zaten.. anna da da bazılarını açıp bazılarını açmıyordu!! bellede de aynı değişen bişey yok..!!! flash desteği tam değil symbian da yada şöyle söyleyeyim nokia tellerinde!!!
Usta naptin sen ? Bir flash için telefon satilir mi ? Bellede flash sorunum yok benim 0609 da var galiba .

_ardaa

_ardaa

Üye
Belle de video sorunu var sorun senin telefonda değil.

• Beğen
Tepkiler: n000k
mehsell

mehsell

Üye
hacı bi daha yükle istersen ben de önceden açmıyordu belle de açar oldu :)

adanalı1

adanalı1

Üye
Benım anlamadıgım konu arkadaslar. N8 kullanıyorum . tıkır tıkır her sıtede vıdeo acıyor .. hıc bı kasılma fılanda gormedım . ovı suıte guncellemelerı boyle hataların olusmasına meydan oluyor sanırsam .. en ıyısı phoneıx le flash atmak ..

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
çözüm değil flaş.. Belleden sıkıntı var. Ben ÜRÜN kodu gereği güncellemeyi Oviden alamadım ve flaş attım. Bende de aynı.. Nokia destek hattı bile yardım edemiyo:) kabullenmekte yarar var:) Belle flv açmıyo:)

• Beğen
Tepkiler: n000k

moderatör2475

Üye
    Konu Sahibi
phoneix le nasıl yuklıcem yenıden yuklım belleyı belkı geçer

n000k

n000k

Üye

Usta naptin sen ? Bir flash için telefon satilir mi ? Bellede flash sorunum yok benim 0609 da var galiba .
satılır kardeşim tel.. Allah aşkına bazen youtube dan izlemek istiyorum videoları.. tıklıyorum f gibi bişey çıkıyo bu.. haa bazen açıyo bazı videoları onlarında herhal formatları düşük. anlamadım gitti.. valla kardeşim ne yalan söyliyim,isteklerim değişti akıllı telefonlarda o yüzden htc alcam kısmetse yaz ortası veya sonu.. şuan maddi durumum yetersiz istediğim tel için..o yüzden bekliyorum.. ben kızgınım nokia ya!!

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
satılır kardeşim tel.. Allah aşkına bazen youtube dan izlemek istiyorum videoları.. tıklıyorum f gibi bişey çıkıyo bu.. haa bazen açıyo bazı videoları onlarında herhal formatları düşük. anlamadım gitti.. valla kardeşim ne yalan söyliyim,isteklerim değişti akıllı telefonlarda o yüzden htc alcam kısmetse yaz ortası veya sonu.. şuan maddi durumum yetersiz istediğim tel için..o yüzden bekliyorum.. ben kızgınım nokia ya!!

Ben catir catir izliyorum siz hangi cfwyi kullaniyorsunuz ?

n000k

n000k

Üye

Ben catir catir izliyorum siz hangi cfwyi kullaniyorsunuz ?
hmm kurtuluş40 son cfw şu orjinal dosyalrı editleyip surprizli olarak yayınladığı!! diğer kullandığım belle cfw leri ilede aynı sorunum vardı.aslında dediğim gibi anna yüklüyken,ki anna yı orjinal kullanıyordum.. yine aynı olay oluyordu.. ve bu hatta benim 2. N8 im 1. N8 imdede aynı olayı yaşıyordum yani!!

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Size bozuklar mi geldi anlamadim yahu .

V/RS

V/RS

Üye
hmm kurtuluş40 son cfw şu orjinal dosyalrı editleyip surprizli olarak yayınladığı!! diğer kullandığım belle cfw leri ilede aynı sorunum vardı.aslında dediğim gibi anna yüklüyken,ki anna yı orjinal kullanıyordum.. yine aynı olay oluyordu.. ve bu hatta benim 2. N8 im 1. N8 imdede aynı olayı yaşıyordum yani!!

sende bişe var o zaman :naughty:

n000k

n000k

Üye
Size bozuklar mi geldi anlamadim yahu .
ne bileyim kardeşim yaw :( .. neysem zaten iyice soğudum telden.. en iyisimi fazla kurcalamamak :dry: flv format videoları yüklüyorum, ki yüklerkende uyarıyor çalıştıramıyabilir diye.. onlarıda oynatmıyor.. forumda biriside bende oynatıyor sorun yok dedi.. meğersem adam flv player ile oynatıyormuş nokianın kendi player ı ondada oynatmıyormuş.. şaka gibi sonunda söylüyo bunu..

----------Eklendi @ 23:12:36 ---------- Yazıldı @ 23:11:37 ----------

sende bişe var o zaman :naughty:
valla var heralde bende bişey :agla2:

SilentOne

SilentOne

Üye
bnde flv açıyor sizde açmıyor ilgiç kendi denedikleri açtı

apo47

apo47

Üye
kanald cnn drem tv televizyon kanallarını daha önce açıyordu şimdi açmıyor ayrıca oceden vodafone üzerinden donma yapmadan yuotube videolarını ileyebiliyordum şimdi izleyemiyotum yardımcı olursanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...