[C7-00,FP1] Çalışan ve Çalışmayan PPSSPP Oyunları.

efeler12

Üye
yeni versiyonlar burda sürekli güncelleniyor günde 2-3 tane çıkıyor

Pringles

Üye

Sürümünde jet pack 25-30 fps arası hiç bozulma olmadan kasmadan çok rahat oynanıyor

8.0 sürümünü sabırsızlıkla bekliyorum

efeler12

Üye
dev versiyoları indirin jetpack 60fps kasmadan

kulORD

Üye
beyler her gün psp uygulamasını 3-5 defa indirin. Yapımcılar ilgi olduğunu düşünürlerse daha iyi şeyler yaparlar

Jetpack nerdeyse oynanacak akıcı ama siyah herşey

Pringles

Üye
Kayahan14' Alıntı:
Jetpack nerdeyse oynanacak akıcı ama siyah herşey

Abi 32 fps ile hiç bir bozulma olmadan oynuyorum 23.345 param var

Bu sitede en son çıkan sürümler sürekli ekleniyor günde 2-3 tane yeni sürüm geliyor

Ayrıca Depo hafızasındaki ppsspp klasörünün içindeki psp klasöründeki save dosyalarını kopyala yeni sürümü kurarsan saveleri gene atarsın kaldığın yerden daha iyi bir programla devam edersin

ya sürüm değilde sen hangi linkten indirdin jetpack i benimki cso bi alakası var mıdır

Pringles

Üye
Temiz kurulum için o yöntemle yapıyorum ben

- - - Eklendi - - -

Abi bildiğim kadarıyla cso. Daha ağır çalışıyor çünkü sıkıştırılmış pack gibi bişi mesela oyun iso. Olarak 200mb ise cso. Olarak 86mb falan oluyor ama cso. Daha çok kasma yaptığı kesin. O yüzden iso. İndirmeye bak

Abi mobilim yarın bilgisayara geçince link atarım

Sağ ol şunu oynayamadım bir türlü zaten

Pringles

Üye
Kayahan14' Alıntı:
Sağ ol şunu oynayamadım bir türlü zaten

Benim kullandığım abi ;

Oyunda sadece sesler çalışmıyor anlamadım gitti

Ve son olarak abi bu sitede android için yeni çıkmış sürümler sürekli port ediliyor sürümden sürüme oyun performansı artıyor.
Ben hep güncel olanları kuruyorum ;

Kendi orjinal sitesinde sadece yeni çıkan sürümler yayınlanıyor yani mesela şuan 7.6 sürümü var ama sürekli güncelleniyor 7.6.7567bdfg gibi sürümleri çıkıyor sitesinde 7.7- 7.8 gibi sürümler yayınlanıyor o yüzden yeni çıkan sürümleri verdiğim siteden indirebilirsin

Orjinal sitesi ise; (En altta androit ve windows için çıkan yeni sürümler var aynıları verdiğim sitede symbian için çıkıyor)

;

Orjinal sitesini zaten biliyordum ve takip ediyorum oyun için sağol

denaiz

Üye
görüntü gidip geliyor bir çözüm var mı

kardeş oyunları oynamadanda fikir sahibi olmamız için rsim atarmısın

joker..

Üye
arkadaşlar ppsspp emülatöründe oyun oynarken telefon ısınıyor gibi hissediyorum.bunun telefona herhangi bir zararı olur mu?

MaxWheel

Üye
arkadaşlar ppsspp emülatöründe oyun oynarken telefon ısınıyor gibi hissediyorum.bunun telefona herhangi bir zararı olur mu?

her telefon oyun oynarken ısınır tabi oynun kalitesi ve işlemcinin gücüne bağlı olarak ısınır telefona zararı yoktur özellikle emulatörler işlemcilerin hep sınırlarını zorlayan prpgramlardır

Pringles

Üye
Sadece daha fazla batarya yer