c6_01 sms in kimden geldiğini gösterecek uygulama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ydgr4

Üye
    Konu Sahibi
c6_01 sms in kimden geldiğini gösterecek uygulama
arkadaşlar sadece mesajın kimden geldiğini içeriğini göstermeden bir mesaj alındı yazısı yerine gelen kişiyi gösterecek bi uygulama var mi..teşekkürler..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
uygulama olsa ne olacakki,
Gelen mesaj yazısını nasıl kaldırmayı düşünüyorsun peki ona çözüm buldunmu?

theplatoon

Üye
arkadaşlar sadece mesajın kimden geldiğini içeriğini göstermeden bir mesaj alındı yazısı yerine gelen kişiyi gösterecek bi uygulama var mi..teşekkürler..
n95 8gb de vardı böyle bir program..gelen kişinin fotosu ekranı kaplıyordu..telefonların atası n95..hey gidi hey...nokia 701 için de arıyorum böyle program

ydgr4

Üye
    Konu Sahibi
uygulama olsa ne olacakki,
Gelen mesaj yazısını nasıl kaldırmayı düşünüyorsun peki ona çözüm buldunmu?

Ya mesaji açmadan önce kimden geldiğini görmek istiyorum Hepsi bu. Yine bir mesaj alındı yazısı olsun altında kimden geldiği yazsın..istediğim o yani.:)

mining-

Üye
bencede öyle bi program güzel olurdu.nokia c3te öyle mesela.kimden mesaj geldiyse ekranda onun ismi yazıyo.yeni mesaj uyarısıyla birlikte altta gönderenin ismi yazıyo.

deadlydesire

deadlydesire

Üye
isms diye bi program var gayet kullanışlı forumda türkçe çeviri programlarda bulabilirsiniz mobilim link veremiyorum ;)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bu özellik olmasa ne olurki anlamadım
zaten mesaj ya sevgiliden gelir operatören :hmmm

uğur e

uğur e

Üye
nokia 5610 nda bile bu var.

ydgr4

Üye
    Konu Sahibi
yardımlar için teşekkürler arkadaşlar. Bu siteyi seviyorum süper.keşke programlama yapabilsemde siteye katkım olsa. Aklıma geldi symbian programi yapmayi öğrenmeye Nerden başlayabilirim nasıl öğrenebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt