c601 500 tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
atesoglu3888

atesoglu3888

Üye
    Konu Sahibi
c601 500 tl
arkadaşlar 500 tl ye teli satacam aynı fiyata yada üste 50 lira ile sattığıma değecek bir android alabilirmiyim anlayan arkadaşlar yardım ederse sevinirim

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
galaksy gio o fiyat aralıgındaydı galiba

SilentOne

SilentOne

Üye
500 e satıyon he nerde bu alıcı bn direk satem

• Beğen
Tepkiler: TT1903
atesoglu3888

atesoglu3888

Üye
    Konu Sahibi
sat diyorsunuz yani :) tamam ama onu satarsam ne alacam

A.S.P.A.V.A.

A.S.P.A.V.A.

Üye
o paraya satamazsın ki ne alacağını diyem:islik

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
o paraya c7 satılır . C6-01 en fazla 400 eder ve o fiyatlarda güzel android bir huawei var ama 603 al daha iyi .

kralord

Üye
nokıa felan alma kardesim benden tavsiye sana bendede c601 var satıp android alıcam nokıa hala 41 mgpxeL cıkara dursun anca göz boyuyorlar baska birsey deegil

uruno

uruno

Üye
350 den fazla vermiyo telciler

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
500 e alıcı varsa sat. Sonra araştır.

kaplan4680

kaplan4680

Üye
500 mü o_O sıfırı zaten 30 lira farklı arkadaşım ama madem müşterisini bulmuşsun ben hemen sat derim ille de android diyorsan o fiyatlara HTC wildfire S alırsın ama kendileri pil yönünden sıkıntılı bir cihazdır bence sırf c6-01'in kamerası 4 tane Wildfire eder ama seçim senin ama android de gelişime acık bir telefon HTC Sense arayüzü de var..üstadlara da Danış Derm ben

iyi Forumlar :)

SilentOne

SilentOne

Üye
za sens ara yüzü kurtarıyor :D

covar

covar

Üye
c6-01 bendede var 500 tl alıcısı cok ben trabzonda yaşıyorum ve burda sıfır fiyat 680 tl 2 .el 500 tl satış yiyen bir telefon benden isteyen telefonu cok bayi bile 425 tl verdi telefona ama vermedim c6-01 herşeyde işmi fazlası ile görüyo nokia bitanedir samsunglar berbat gecen arkadaşım aldı android işletim sistemini beğenmedim acıkcası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt