c6-01'e mini bluetooth klavye bağlamak

 • 7 Ekim 2012
 • 875 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar geçen gün internetten telefonum için mini bluetooth klavye aldım. Sitede PC, İphone, ipad, android ve symbian ile uyumlu olduğu yazıyordu. Gerçektende yanında gelen CD nin içinde ayrı klasörlerde her bir işletim sistemi için yazılım var. Symbian klasörünün içinde bir kaç sürümü için ayrı ayrı yazılım var. Bunlardan hepsini tek tek denedim hepsinde de sertifika hatası verdi. Sanırım hiçbiri Belle ile uyumlu değil.

  Telefona hiçbir yazılım yüklemeden bluetooth cihazları aratıyorum mini bluetooth klavye diye buluyor, telefondan ve klavyeden eşleşme şifresini girdikten sonra eşleşiyor ancak sonradan bağlanmaya çalışırken bağlantı kurulamadı yazısı çıkıyor.

  C6-01 Belle'de telefonuma cihazı nasıl bağlayabilirim veya kullanan/kullanabilen arkadaşlar varmıdır? Önerileriniz nedir?
   


  Yazan: 1983erdem
 2. sertifika hatası vermesi cihazının hack li olmadığını gösteriyor olabilir bence cihazını hack le daha sonra tekrar dene
   
 3. Peki cihazı hack lemeden kullanabileceğim başka signed bir program bulmam mümkün değilmi acaba. İnternette yaptığım araştırmaya göre 5800 için bile bluetooth klavye programı var. Hatta sanırım cd deki programla bu aynı. Belle için böyle bir program yokmudur acaba bildiğiniz? Veya telefonun klavye ile eşleştiği halde bağlanamamasına bir çözüm varmıdır? Ayar v.s.?
   
 4. büyük ihtimalle yükleyeceğin program driver ı gibi birşey onu yüklemen şart gibi bundan dolayı hack yapıp yüklemeni tavsiye ederim
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 12:07