C6-01 Telefonum Kitlendi Yardım Ediniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emka01

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Telefonum Kitlendi Yardım Ediniz?
Nokia C6-01 Telefonum Var

Telefona Telefon Kilidi Koydum Sonra Kilit Unuttum Denedim Denedim Açılmadı En Sonunda Hard Format Tercih Ettim Attım ama Hiç Bi Çaresi olmadı pin kodunu girdikden sonra gene telefon kilit kodu geliyor hafıza kartını cıkardım bide öyle attım o zmnda aynı yani ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim acilen telefonu açmam gerekiyor tüm yardımlarınız için tşk ederim şimdiden iyi forumlar iyi günler

emka01

Üye
    Konu Sahibi
Ya kardes onuda denedik ama pc telefon görmüyor görünmeyen şeye nasil atacaz ?

CABBAR

CABBAR

Üye
O konuda bilgim yok araştırdım forumda bulamadım. Gökçen abime (ottoman tiger) ya da [ENGİN] abime bi danış istersen

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

Nokia Güvenlik Kodu Kırma sitesine girip imei no yazan yere telefonunuzun imei'sini yazın.Generate butonuna basın. Karşınıza bir kod çıkacak.
Bu kod sizin telefonun kilit kodudur.Bunu bir dene

• Beğen
Tepkiler: gzts

bayon

Üye
[ENGİN];5676568' Alıntı:

Nokia Güvenlik Kodu Kırma sitesine girip imei no yazan yere telefonunuzun imei'sini yazın.Generate butonuna basın. Karşınıza bir kod çıkacak.
Bu kod sizin telefonun kilit kodudur.Bunu bir dene

ya ben bunu denemistim ama olmuyodu. Eski modellerde geçerli bu heralde

emka01

Üye
    Konu Sahibi
aynen şuan telefon power tuşuna basınca sadece Beyaz nokia yazıyor yani açılmıyor hiç deat flaş yarıda kaldı böyle yaptı telefonu :S telefon yarıda kapanıyor deat flaş görmüyor usbden telefonu

muxo

muxo

Üye
servise götür. Yapacak bir şey kalmamış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt