c6-01 satıp 701 almak istiyorum.akıllı 1 karar olurmu arkadaşlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erhan143

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 satıp 701 almak istiyorum.akıllı 1 karar olurmu arkadaşlar.
c601 satıp 701 almaya karar verdim.sizce hatamı ederim,memnun kalırmıyım fikrinizi almak istiyorum.teşekkür ederim.

Türe

Türe

Üye
Kalırsın kafanda soru ısaretı kalmaz ;)

MertcaN9

MertcaN9

Üye
sence donanım ve yazılım olan daha üstü bir telefon almak pişmanlık olurmu hiç 701 c6 01 den kat kat üstün bir cihaz

Krnl386

Krnl386

Üye
erhan143, bende buna benzer bir konu açacaktım, ağzımdan lafı almışsın. Tabi ki doğru karar. Bende C6-01 kullanıcısıyım, ilk etapta 603 düşünmüştüm vazgeçtim. Şimdi gözüme kestirdiğim sadece 701 var. Vatan'a ya da Teknosa' ya düşmesini bekleceğim.

Febris

Febris

Üye
İmkanlar müsaitse hemen al arkadaşım :oke:

mnstrdnc

mnstrdnc

Üye
Ya bence salla belleyi falan sony ericcson neo v falan al hem güzel bi değişiklik olur

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
İlla nokia diyorsan al

fatih982

fatih982

Üye
Tavsiye ederim ama n8 ide düşün kesinlikle başka bir cihaz ben c7 yi satıp n8 aldım bugün

erhan143

Üye
    Konu Sahibi
yorum yapan arkadaşların ellerine fikirlerine sağlık teşekkür ederim yarın 701 alacam kesinlikle c601 yedek bataryası 4 çeşıt orjinal kılıfıyla 375 tl arkadaşıma satıyorum sizce ucuzamı gidiyor normal fiyatamı satıyorum.çizik yok cihazda 701 almak için satıyorum sırf.

mnstrdnc

mnstrdnc

Üye
Bence büyükhata yapıyorsun da tabi sen bilirsin gönlünden ne geçiyosa sıkkılmadın mı nokiadan android bence çok daha renkli biraz kullan pişman olmayacağın garantisini veriyorum sana belle ye adam gibi uygulama bulamazsın bak bu nokia dediğin sadece türkiyede popüler amerikadaki kullanım oranlarına bakıyosun simbian yüzde 3-4 android yüzde 50 yi zorluyo ve bence cok da normal oranların böyle olması sonucta google yazılımı yapan ve gerçekten hakkını veriyolar.Tabi nokiadında oturmus güzel bi düzeni var

keys1903

keys1903

Üye
hata yapiorsun aynı uygulama aynı oyun eee nesi artı bunun

sawserez

sawserez

Üye
Ben aldım kullandım 701 i bence c6-01 daha performanslı ve ele daha yatkın c6-01 701 e nazaran daha sağlam telefon şahsi fikrim satma derim.

erhan143

Üye
    Konu Sahibi
Ben aldım kullandım 701 i bence c6-01 daha performanslı ve ele daha yatkın c6-01 701 e nazaran daha sağlam telefon şahsi fikrim satma derim.

performans farkı pek yok ha arkadaşım.1 ghz işlemci gözle görülen hız farkı yok demek arkadaşım.belle işlemcisi yüksek diye c6-01 satıp 701 almayı düşünüyordum ama görüşünü değerlendircem.teşekkür ederim tavsiye için.

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Kardeşim bence sen bırak 701'i Şimdilik sen C6-01 ile idare et. Bence çok güzel bir telefon C6-01 Arkadaşın dediği gibi ele de yatkım hem Başka ne diyelim :) Ama illa da alıcam diyorsan sen bilirsin :):)

Quaresma53

Quaresma53

Üye
hiç düşünmene gerek yok ;)

salihk

salihk

Emekli Yönetici
Bende cok dusunuyorum ama Sadece 1 ghz lik bir işlemci ve nfc var pek fazla degişiklik yok sende kıyasla bence acele etme burada görünen %50 %50

kaplan4680

kaplan4680

Üye
yorum yapan arkadaşların ellerine fikirlerine sağlık teşekkür ederim yarın 701 alacam kesinlikle c601 yedek bataryası 4 çeşıt orjinal kılıfıyla 375 tl arkadaşıma satıyorum sizce ucuzamı gidiyor normal fiyatamı satıyorum.çizik yok cihazda 701 almak için satıyorum sırf.

bence cok ucuza qidiyor

erhan143

Üye
    Konu Sahibi
vodafone dan 24 ay tahahütle iphone 4s mi 701 mi alsam arkadaşlar.c6-01 kullanıyorum şuan.

veli03y

Üye
çok fark etmez bence 400 500 tl fark verdikten sonra android al derim. çünkü symbianın geleceği yok.bende c6-01 kullanıcısıyım.ama sıkıldım belli bir yerden sonra hep aynı şeyler bende diğer markaların android telefonlarına bak derim.onların 8 mp si daha net hemde otofocus var şarj durumlarıda iyi ama 2. el dedimmi nokiayı tek geçerim.satarken baya fark ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt