Yardım c6-01 şarj ışığı

Sponsorlu Bağlantılar

kfahaa

kfahaa

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 şarj ışığı
slm arkadaşlar c6-01 telefonum var eskiden şarja takınca alttaki ışık gayet iyi görülebilir şekilde yanıyordu şimdi ise sadece telefon kapalıyken ilk taktığımızda ışık normal yanıyor telefonu açınca ışık çok az yanıyor bunun nedeni nedir format attım ama işe yaramadı acaba şarj girişinde mi sorun var ?

MaxipmaN

Üye
ben ilk flash attıktan sonra genellikle çok az yanıyor

xat60

xat60

Üye
slm arkadaşlar c6-01 telefonum var eskiden şarja takınca alttaki ışık gayet iyi görülebilir şekilde yanıyordu şimdi ise sadece telefon kapalıyken ilk taktığımızda ışık normal yanıyor telefonu açınca ışık çok az yanıyor bunun nedeni nedir format attım ama işe yaramadı acaba şarj girişinde mi sorun var ?
kardeşim benimde aynı telefon var bende de ilk başta ışık yanıyodu sonradan hafif yanıyodu teknik servis hatası yüzünden cihazın usb hatası veriyodu sürekli usb ve o kısım komple değişti ve şu an o ışık sabit yanıyo flash attım ve aynı yanı bi ufak arıza çıkarmasın dua et :P

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
ışık sensorunden dolayı da kaynaklanabilir.benm n8'de şarj okurken ışık sensorunu kapatınca ışık az yanıyo elimi çekince ışığa tutuyorum canlılasiyo

• Beğen
Tepkiler: kfahaa
kfahaa

kfahaa

Üye
    Konu Sahibi
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
sensor bozulmuş olabilir belki

ilker33402

Üye
ekran parlaklığı çokken taktın mı fazla yanıyor ekran parlaklığı az ken taktın mı az yanıyor benim telefonumda

kfahaa

kfahaa

Üye
    Konu Sahibi