c6-01 orjinal Yazılım yükleme lütfen bakın!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esqalsiz

esqalsiz

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 orjinal Yazılım yükleme lütfen bakın!!
ben bu nalet telefona orjinal yazılım atıyorum dead olarak ilk etapta batarya yi çıkarın gibi uyarı veriyor çıkarıp yapıyorum yazılım atmaya başlıyor daha sonra tekrar batarya yi usb kablosunu çıkarın diyor adam akıllı yazılım atamıyorum bu sorun la karşılaşan arkadaşlar var mi bana bir yardımcı olun yazılım işinde eskiden belli uğraşıyorum ama bu tel de sıkıntı yaşıyorum işlem her defasında batarya yi çıkarın gibi uyarı veriyor

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
flash atma işlemıni mi yapıyorsun yoksa süitten belleyı yüklemeye mi çalışıyorsun bi açıklık getırelım sorununa

esqalsiz

esqalsiz

Üye
    Konu Sahibi
kardeş dead olarak diyorum phoenıx den cihaz zaten belle reflesh ti tekrardan atmaya calsıyorum islem done olmuyor

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
bataryayi cikartin.
phoenix acin dead flash icin hazirlayin ve baslattiniz zaman kucuk bir pencere acilcak tamam demeden once cihaza bataryayi takin usb hazirlayin tamam dedin an usb cihaza takin islem baslar.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Normal atmayı dene neden dead atıyorsun illa dead atacaksan zamanlamayı iyi yapman gerekiyor

esqalsiz

esqalsiz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar adımları eksiksiz yapıyorum flaş atmaya başlıyor % 100 oluyor tekrar bi ekran çıkıyor batarya çıkar usb çıkar diyor yapıyorum tekrar tekrar aynı işlem geliyor

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
kurtuluş arkadaşın dediği gibi bu uyarıyı verince usb yı sök bataryayı çıkar ve usb yi tak ardından bataryayı takıp hemen power tuşuna bas ve tamam penceresını tıkla işlem devam eder.

esqalsiz

esqalsiz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım yapıyorum o küçük pencere ckyr tamam dyrm bska pencere ckyr retry dye seceneklı baska pencere ckyr ddgm halde islem tamamlanmyr

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
zamanlamayı yapamıyorsun galiba bataryayı takıp anında power tuşuna titreyene kadar basmalısın

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Neden dead atıyorsun tel deadmı oldu ? Normal atmayı denesen

esqalsiz

esqalsiz

Üye
    Konu Sahibi
Yok telefon açılıyor o halde ama progam sorun var tekrar çıkarın takın gibi şeyler diyor dediğini yapıyorum tekrar aynı uyarı çıkıyor farklı c6 ya da flaş atacaktım güvenlik kodu var di onda da aynısı oldu ama güvenlik kodu sıfırlanmadi sadece fabrika ayarlarına dönüş gibi oldu. Birinci pencere de ki işlemi hatasız yapıyorum işlem %100 oluyor Tamam done olacak yerde ikinci pencere geliyor 4 maddeli batarya çıkar tak usb yi sok tak gibi 2011 phoenix kullanıyorum bu site den indirdim benim cihaz da da oldu komşunun tel de de oldu

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
anladım arkadaşım da dead olmayan tele neden ölü flash atıyorsun onu anlayamadık normal flash atsana

esqalsiz

esqalsiz

Üye
    Konu Sahibi
58 im vardı ondan gelen bir alışkanlık :) geçen restart attım acldı tel sistem hatsı ddi dondu zor guc bela tamam ddm snra flash atmaya karar werdm ovi suitdn attm su an normal ama evde net yok cafe de de pek saglklı olmuyor :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
arkadaşım tel açıksa dead flash atmana gerek yok dead flash açılmayan tele atılır sen normal flash atmalısın

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Phoenixin son sürümüyle at

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt