c6-01 Operada kaydırma berbatlığı

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 Operada kaydırma berbatlığı
evols yüklü kaydırıtken minide de mobilede de takılıyor haififte olsa iğrenç nefret ediyorum bende sandisk class4 var önbellek e de olduğundan olabilir mi sizde var mı?

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

asigsasi

asigsasi

Üye
minide takılmaz mobil de de geçmişi sil arada takılmaz :)

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
gitsem class 10 alsam düzelcek mi bilsem 2günde bir siliyorum temizkende oluyor daha yeni flashladım ama ofw daha iyiydi bu konuda

asigsasi

asigsasi

Üye
ben de orjinal yazılım kullanıyorum günde 3 kez siliyorum takılma olmuyor :)

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Allah'ını memleketini seven beni şu telefondan kurtarsın :( orjinale dönücem ram modu falan yapıp pff

Anil-D

Anil-D

Üye
yazılım at dön

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
şu an normal gündüz kötü gece güzel çalışıyor ruh hali var telefonun

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Mini de takılma yok. Mobile'de de hafif. Ama arkadaşın xperiası vardı modelini bilmiyorum ama küçücük dokunmatik c6-01'den daha ufak birşey onda miniye girdim aşırı hızlı ve akıcı geldi sanırım android farkı :)

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Mini de takılma yok. Mobile'de de hafif. Ama arkadaşın xperiası vardı modelini bilmiyorum ama küçücük dokunmatik c6-01'den daha ufak birşey onda miniye girdim aşırı hızlı ve akıcı geldi sanırım android farkı :)

değiştiremiyomda üniversite için laptop alcam

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
değiştiremiyomda üniversite için laptop alcam

Cfw değiştirmeyi dene ya da orjinale dön başka bir sıkıntı olmalı çünkü rahatsız edecek derece de kasmıyor özellikle mini akıcı eğer sayfa tam yüklenmeden kaydırıyorsanda takılabilir.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
evolsun da şarjı iyi kalsın böyle neyse :(

Üst Alt