c6-01 müzik çalar genel sistem hatası yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaplan4680

kaplan4680

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 müzik çalar genel sistem hatası yardım
arkadaşlar bir yardımcı olun...müzik çalara giriyorum şarkılardan çoğuna tıkladığım da genel sistem hatası diyor ne yapmam lazım hafıza kartını mi biçimlendireyim yoksa hard format mi atayım bir yardımcı olun lütfen

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Arkadaşım Aynısı bende çıkıyor hergün deli oluyorum resmen Belleyi bekliyorum ben yoksa vercem de belle bekliyorum iste sadece bi ksa çözüm buldum hiç bluetoot ile eşleşmemiş bir cihazdan müzik al kütüphaneyi yenile işlem tamamdır fakat silme yine aynısı olur benden söylemesi haftada 2 yada 3 kere tekrar et

kaplan4680

kaplan4680

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim deneyecegim ama bir anda oldu müzik dinlerken şuana kadar birşey yoktu

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
teşekkür ederim deneyecegim ama bir anda oldu müzik dinlerken şuana kadar birşey yoktu

Bende de bi anda oldu zaten şaşırdım kaldım ne yapacağım bilmiyordun geri dönüşüm bi yaptım çare yok bende kardeşimin telden bi müzik gönderdim o gün bu gündür bunu uyguluyorum :)) Müzik çalarda açmıyo Hafıza kart klasöründe açıyo nasıl bi sorun bu ya bende anlamadım :)

kaplan4680

kaplan4680

Üye
    Konu Sahibi
yaptım oldu ama sürekli eşleşmemiş cihaz bulmak zor değil mi inşallah belle'de düzelir çok teşekkür ederim kardeş :)

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Önemli degil ben Bazen yolsan geçen Bay veya Bayan fark etmiyo telefonda sorun çıktı Müzikk gönderebilir misiniz diyorum ve alıyorum fark etmiyo yani o kadar insan var ..d :) Sonuçta eşleşmemiş cihazz çokk .d

FarklıBirDost

FarklıBirDost

Üye
bunun çözümü yok beyler belle gelince olmayabilr ben de dosya yöneticisinden müzik klasörünü başka klasöre aktarıyorum kütüphaneyi yeniliorm 1 hafta falan idare edio

caneremree93

Üye
Arkadaslar benim symbian belle c 6 sorun düzelmiyor allahını seven bi yardım etsin la

uğur e

uğur e

Üye
teli pc ye tak nod 32 veya nortonla güzel bi derin tarama yap snra telı kapat 5 dk snra aç.ben bu sorunu böle çözmüştm.

osmanosman...

osmanosman...

Üye
ilk önce hafıza kartına müzik diye bir klasör aç daha sonra müzikleri ona taşı kütüphaneyi yenile işlem tamamdir bi daha aynı sorunla karsılasmazsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt